Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért dicsekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért dicsekedtek egy nőnek a fizetésetekkel?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egy férfi úgy érzi, hogy a nőnek ez biztos fontos, és ezzel majd egyből leveszi a lábáról és hasraesik előtte?

2014. dec. 2. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam dicsekedni vele, de aki szokott gondolom a nő tudtára akarja adni, hogy mellette megvan az anyagi biztonság vagy valami ilyesmi.
2014. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez így igaz fontos a nőknek nagyon, csak azt nem szeretik ha dicsekszel vele
2014. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy tele legyél, hanem hogy megéljetek belőle.

De a megélhetés mindenkinek fontos, férfinak és nőnek is.

2014. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dicsekszik hogy kilóra megveszi a puncit,és az ilyeneket meg is lehet akiknek ez imponál..kifizetik mint egy tárgyat,csak negyedét sem érik.
2014. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem dicsekednék vele, bár panaszkodni sem szoktam rá. Elég amire elég.
2014. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha dicsekszek vele, és emiatt könnyebben meg tudom fektetni, akkor rájöttem hogy ribi.
2014. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem érdekelt, de a pasi részletesen beszámolt nekem arról mennyit keres. Valahogy attól tartok, hogy r.binek nézett engem, vagy nem értem… De engem elég nehéz annak nézni, szóval tényleg nem értem, miért gondolta, hogy nekem erről be kell számolnia. Iszonyú kellemetlen volt.
2014. dec. 3. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!