Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar/van párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar/van párkapcsolatban egy olyan lány aki nem készült még fel a szexre?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyetlen aki ennek semmi értelmét nem látja?

Mintha egy tériszonyos menne hőlégballonozni aztán pedig folyamatosan azt kiabálná, hogy szálljanak le...


2014. dec. 2. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol ezt látja, nem akarok kilógni a sorból. De csinálják csak, nekem mindegy.
2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*akar
2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányok, hát.. nem oayln gyorsak ebben mint a pasik. Attól hogy ajjj akkor most járunk, nem fognak azonnal ágyba bújni veled. Főleg ha az adott lány még szűz. A lányok az elsőt nem valami gyors 1-2 hetes kapcsolattal szeretnék elveszteni, inkább olyannal akit szeretnek, és akiben megbíznak...és a többi és a többi..
2014. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja, csak azután mennék bele testi kapcsolatba is, ha már egy ideje együtt vagyok a párommal. Nem fogom neki odadobni magam 2 hét után...
2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt nem is 2 hétről van szó, de gyakran látni itt olyat, hogy 8-10 hónapja együtt vannak és nagyjából semmilyen testi kontaktust nem engedélyez a lány mert "nem akarja elsietni".

Akkor minek pasi vagy egyáltalán hogyan képzeli azt híresztelni, hogy párkapcsolatban van? Ez inkább legfeljebb egy szorosabb barátság lenne.

2014. dec. 2. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden a szex körül forog.
2014. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rékcsi ***** válasza:

Egyáltalán nem a 8-10 hónap jellemző (sajnos/nem sajnos), inkább 3-4 hónapokról van szó, az is a szűz lányoknál. Szeretem a szexet, de neked is be kéne látnod, h nem minden e körül forog. Én nem tudom meddig várnék, de egy hónapnál nem sokkal tovább.

17/L

2014. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mocskosul nem a szex köröl forog a kapcsolat.
2014. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi én is így vagyok vele , szerintem a sex fontos egy párkapcsolatban. Ha még nem áll készen , akkor barbizon még egy pár évig.
2014. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert szeretetre mindenki vágyik?
2015. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!