Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168/60 (cm/kg) az nagyon sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168/60 (cm/kg) az nagyon sok? Barátomnak erről érdekes véleménye van.

Figyelt kérdés

Szerinte lehetnék akár 45kg is, ha megmarad az alakom és melleim. Mivel most ő is szeretne lefogyni, úgy van vele h ez kihívás számomra és én is lefogyok. Persze szeretném ha kisebb lenne a pocakom és vékonyabb a combom, mert én is jobban érezném magam, de nekem a 45kg drasztikusnak tűnik :/ Mondja hogy szeret, de úgy érzem hogy mindenképp azt szeretné hogy igazi modell alkatom legyen, hogy ezzel "kompenzáljam" a magasságom, mert ő az alacsony, vékony, olyan "dédelgetnivaló" lányokra bukik, a maga átlagos magasságával és macis, izmos testalkatával...

Persze mivel szeretem őt, magamtól is le szeretnék fogyni, az egészségem nem szeretném veszélyeztetni egy esetleges anorexia nervosa-val :( Mégis úgy érzem büszkébb lenne rám, szexisebbnek tartana és jobban ragaszkodna hozzám... bár ahogy eddig észrevettem az ágyban is erőszakosabb, a "való" életben pedig birtokló fajta :(

Vélemények? Jó-rossz jöhet!



2014. dec. 2. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az első szempont legyen az, hogy te saját magad érezd jól magad a bőrödben.
2014. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
45 kg az nagyon kevés. 55 kg körül mozogj szerintem, ha annyira akarsz fogyni.
2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Így csak az arányt tekintve abszolút tökéletes. De az már más tészta, hogy milyen a testzsírszázalékod.
2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5 kiló fogyás szerintem pont jó lenne :)
2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

45 kilosan mar csontkollekcio lennel

Annyira megsem szerethet ha mindenaron meg akar valtoztatni

2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, a szeretet nem ezen múlik, én akit megismerek azt úgy szeretem meg ahogy van, és később nem akarok rajta változtatni..

ez már nem hiszem hogy egészséges dolog, mikor egy kapcsolatban ilyen dolgok is előkerülnek.

2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem is 50 alatt ilyen magassággal már túl vékony, az 55 körüli tökéletes :)
2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hagyd ott! Ezt komolyan mondom. Először is egyáltalán nem vagy kövér (a leírtak alapján, persze egy kép segítene), vagy legalábbis a 45 kg az tényleg beteges lenne.


Másrészt ne akarjon megváltoztatni. Ha valaki szeret, az azért szeret, mert olyan vagy amilyen (testileg-lelkileg). Akinek ez nem tetszik, az nem is szeret, azért akar átformálni.

Meg mi az hogy büszkébb lenne? Talán szégyenl?? Szintén régen rossz...


Harmadrészt pedig az ilyen ersőszakos, birtokló fajtától szintén jobb megszabadulni, mert később az egész életed megkeserítheti.


Na meg ha lefogysz, akkor kizárt hogy marad melled, és akkor majd jön az hogy szilikonozz!

2014. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ahogy leírta, szerintem azt szeretné h 45kg legyek :/ olyan gyámoltalan, vékony, védelmezhető "kislány"

Ehelyett itt vagyok fogjuk rá, izmos testalkattal, sportolómúlttal, vastagabb combokkal és pici pocival :/ amióta együtt vagyunk, sok mindenben változtam miatta... a természetes aranyszőke hajam befestettem miatta barnára... máshogy öltözködöm, máshogy viselkedek, más tetszik, teljesen átformál, de nem hiszem h ez minden esetben olyan jó!

2014. dec. 2. 21:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is 168 cm vagyok és mindig 52-56 kg körül mozgok. Szerintem ez alá az intervallum alá ne menj. :) 20/L
2014. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!