Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eladó vagyok egy boltban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladó vagyok egy boltban, egyik pasi vevőm mindig nagyon kedves velem. Szépeket mond, viccelődik. Legutóbb megkérdezte a nevem és bemutatkozott ő is. Tetszhetek-e neki? Mert nekem nagyon tetszik!

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg Hat!Nem gyanus baby?
2014. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan kedves veled és humoros, sűrűn bemegy a boltba és beszélget veled és már be is mutatkozott, akkor szerinted????? Hajrá!!
2014. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A boltba tényleg dolga van, oda nem miattam jár, sajnos.

De ha bejön az ajtón, szia drága az első szava :))

2014. dec. 3. 12:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen mi nem világos még? :)) Persze, hogy tetszel neki, és a jelek alapján szeretne megismerkedni veled, közeledni hozzád. Ha te is kedves, mosolygós, közlékeny vagy vele, látja, hogy szívesen beszélgetsz vele és érdeklődő vagy, valószínű, hogy elhív randizni. ;) Hajrá!!!
2014. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi csak az akciókra utazik :D

Amúgy igen, szerintem jól gondolod.

2014. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó-jó de ez már 4-5 hónapja húzódik és nem hívott el sehová még. Én meg biztos nem fogom, nem vagyok udvarlós típusú csaj
2014. dec. 3. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Te hogy viselkedtél vele ez idő alatt? Bátorítottad, elbeszélgettél vele, küldtél neki jeleket?
2014. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem az akciós kenőmájas érdekli...szerinted?:) vagy így szoktak lopni :D elterelő.
2014. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs akció, sem kenőmájas. itt irodai dolgokat lehet intézni.
2014. dec. 3. 13:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok vele, mert nagyon szimpatikus, ő is aranyos nagyon-nagyon, de lassan haladunk... néha ugy érzem ebből nem lesz semmi, aztán meg megint jön egy fordulat
2014. dec. 3. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!