Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátomnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ő 24 eves, en 16 és masfél éve vagyunk eggyutt. Szereti a Barcelonat, a BMW-et! Csomó mindnmindent kapott már. (szülinapok, karacsonkaracsony, nevnapok. ) Kapott már;kép keretet kozos keppel, FcB párnát, FCB hamuhamutálat, FCB falvédőt, parfümöt, arc szeszt, kabátot, öngyújtót (FCB),jaah..es van egy 3éves kisfia,akit imád :)

Ti mit vennétek? :)


2014. nov. 24. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
BMW-t neki!
2014. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
O.o
2014. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barcás pulcsi? Ez 15-20e körül lenne, ha ekkora fan :D
2014. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolatot te se gondoltad komolyan szerintem :D

Vegyél neki babakocsit, inkább azt vezessen mint áramot :D

2014. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan gondoljuk..nem kérek ehhez hasonló kommenteket...normális válaszokat várok .. a barcás pulcsi jó ötlet de tavaly azt kapott az anyukájától :/
2014. nov. 25. 16:04
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én is a BMW-re szavazok nekem is az van, és szeretem is. Ő is biztos örülne neki :)
2014. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi...honnan szereznék én annyi pénzt? :o
2014. nov. 27. 20:53
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
Te írtad, hogy szereti a BMW-t, gondoltam akkor az is egy opció :D
2014. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!