Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fáj, hogy ellök magától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, hogy ellök magától a barátom, de részben megértem, hogy magányra vágyik. Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Azóta csinálja, hogy az egyik nagyszülejéről kiderült, hogy halálos beteg és az orvosok maximum egy évet jósolnak még neki. Azóta lemond minden találkozót, nem akar velem se beszélni. Pedig bármikor ott lennék mellette, gondolom azért ha az ember mellett van valaki könnyebb feldolgozni az eseményeket. Szeretnék segíteni neki és nem akarom elveszíteni.

2014. dec. 3. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki látni akar,az alkalmat keres rá,aki nem,az kifogást,tudod!
2014. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen magába fordult.
2014. dec. 3. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Látogasd meg vele azt a nagyszülőt, esetleg ha nem kórházban van akkor segítsetek neki, menjetek el helyette boltba, vagy akármi, és úgy lehet egyeztetni találkozókat! Mi is hasonló helyzetben vagyunk a párommal annyi különbséggel, hogy mindkettőnknek súlyos beteg az Édesapánk, és hol az egyiknek segítünk, beszélgetünk vele, hol a másiknak.
2014. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura, pl,nekem pont jólesne ha valaki van mellettem fura reakcio
2014. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen "magába fordult a pasim" esetem már nekem is volt. 1 hónapig húztuk így egymás mellett, aztán végre kibökte, hogy már nem szeret. Úgyhogy én kétkedve fogadom ezt a "szomorú és nem akar találkozni velem". Nem akarlak elkeseríteni, de ez a nagyszülő- dolog szerintem csak kifogás.
2014. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!