Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van az a pont ahonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az a pont ahonnan egy lánynál már biztosan semmi esélyed?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy ha visszautasitanak, nem akar veled járni a szerelmed azért még van esély de mi az a pont ahonnan már tuti biztosan nincs esély?
2014. dec. 4. 15:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szard le. Nem kell el sem jutni addig hogy megkérdezd tőle hogy akar-e tőled valamit. Úgyis látod a viselkedésén hogy hogy áll hozzád.
2021. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a pont az amikor már biztosan semmi esélyed, amikor visszautasít. Ennél biztosabb pont nem lehet. Engem nagyon idegesített amikor tetszettem valakinek és hiába mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, ő nem értette meg. Hidd el ha nem fogadod el a döntéséd, csak csökkensz a szemében. Ha pedig akar tőled valamit, úgysem utasít vissza, ennyire egyszerű.

Tényleg nagyon utáltam én is, amikor volt olyan srác, aki mindenfélét magyarázott, hogy biztos ezért, meg azért utasítottam vissza, és hogy biztos vele akarnék lenni, csak azért nem mert éppen valami van. Nem! Ilyen nincs. Ha valaki visszautasít valakit, az azért van, mert nem akar vele lenni. Ennyi.

2021. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az utolsó mondja. az élet nem egy mexikói szappanopera. Ha nem vonzódik valaki hozzád, akkor csinálhatsz bármit, küzdhetsz, szerenádozhatsz, tök mindegy, nem fog tudni hozzád vonzódni. Fogadd el ha visszautasítanak, és lépj tovább, érts a szóból, ne zaklasd a nőt.
2021. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
7. Éve nem tudsz szerencsétlenről leszállni??
2021. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Attól függ volt-e szex másodjára és harmadjára is.
2021. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ennyi éve lovagolsz a témán akkor rajtunk kívül csak neked nem esik le hogy nincs esélyed 000 zerooooooooooo!
2021. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!