Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgoztátok fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztátok fel, hogy akit elképzeltetek életetek párjának végül mégsem az lett? Később jött egy új pár aki betöltötte ezt a szerepet? (L)

Figyelt kérdés
Szeretném tudni kinek milyen volt a feldolgozás egy hosszú komoly kapcsolat után és végül miért lett vége? Leginkább azok a történetek érdekelnek akik életük szerelméből végül kiszerettek valami miatt.
2014. dec. 4. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem még nem jött helyette új, bár még nem is szerettem ki belőle. amúgy tanulok és kockulok így nem egyfolytában rá gondolok (5 napja szakítottunk) 21f
2014. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akiről azt hittem,majd ő lesz az Igazi,az nem engem választott,hanem valami mást.Nem valakit,hanem valamit.Egy olyan szenvedélyt,ami miatt most már agyilag is teljesen zokni.Pokoli kín volt elfelejteni,de most már abszolút nem érdekel és nem szeretem.Azóta már másba vagyok szerelmes.
2014. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Nekem forditva volt.

Az akkori baratnom dobott. Nagyon nagyon szerettem tenyleg mar az osszekoltozest terveztem vele. Erre vege lett az egesznek. nagyon nehezen dolgoztam fel, mert gyonyoru volt...a mai napig sokszor eszembe jut, noha mar massal vagyok.

Tobb mint egy evig voltam vele, s majdnem egy ev volt ami ezutan jott nekem szinglisegbe.

Szinte megorultem mar a vegen...mindne balheba benne voltam, rengeteget futottam, edzettem, de nem ment ki a fejembol.

Szerencsere megismertem a mostnai baratnomet, es lenyugodtem. Noha o mas mint az exem volt, de mindenkiben van valami amibe bele lehet szeretni. O masban jobb, de nyilvan nem ugyanaz..:)


23/F

2014. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnálom a barátnődet :(

Mert ha az exed füttyentene, mennél is vissza hozzá. Lemerem fogadni.

2014. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez engem is érdekelne.. lehet az új párt annyira szeretni mint az első nagy szerelmet?
2014. dec. 4. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
2#: mi az a vmi?
2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
kérdezőnek. Nem !
2015. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2015. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem lehet feldolgozni :(
2015. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem lehet feldolgozni. 18 éve ismertem meg az illetőt és kb 8-10 éve azt hittem, elfeledteti más, 6 éve meg már tuti biztos voltam benne, amikor jött egy második nagyobb szerelem. de utólag visszagolndolva az már nem volt ugyanolyan.


és most ujabb 6 év elteltével megint foglalkoztatni kezdett, én meg azt hittem , már rég lezártam magamban. szóval van olyan, hogy valaki beléd ég egy életre és ha nagy szerelmek jönnek is, nem adnak annyit, mint az.

ez egy örök életre szóló teher.

2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!