Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy dolgoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoztátok fel a szakítást?

Figyelt kérdés
Másfél év után szakítottunk a barátnőmmel. Nekem ő volt az első komolyabb, előtte nem jártam senkivel. Nekem nagyon hiányzik, és nem tudom mit kezdjek az itt maradt cuccaival és a közös képeinnkel
2014. jan. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
a közös cuccokat dobozold be és tedd el te meg menj a barátokkal szórakozni nézz filmet stb
2014. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.R. ***** válasza:

Ugyanez: 1.5 év után szakított velem. Első lépés: Dobozba az ÖSSZES közös cuccal ami akár egy pillanatig is rá emlékeztethet. De tényleg az összessel. Második lépés: Új sport, hobbi, barátok. Harmadik lépés: Idő. Én a halálomon voltam mert elhagyott, életemben nem voltam olyan szarul mint akkor. De eltelt 6 hónap azóta és bátran állítom, hogy van élet az első nagy szerelem után. Az én orvosságom az ismerkedés volt. Újra felépítettem ezáltal az önbizalmam és éreztem, hogy kelendő vagyok kellek másnak is. Ne légy egyedül sokat mert agyalni kezdesz. A legfontosabb ne keresd tiltsd le mindenhonnan a barátai értesítéseit is kapcsold ki fb-n. Ne hagyd, hogy kommunikáljon veled. És tarts ki. Bármi kérdésed van állok rendelkezésedre.


20/F

2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy csipet önmarcangolással, sok-sok ropival és filmmel, egy nagy adag vodkával elkeverve.
2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerkedtem, randiztam, ha úgy alakult összejöttem mással. Hamar belátja az ember hogy van élet a szakítás után is, és senki nem pótolhatatlan.
2014. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettetek. Ragaszkodó típus vagyok és nagyon szeretem az embereket, főleg akik közel állnak hozzám. Amikor haverokkal vagyok valóban jobb :)
2014. jan. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!