Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó más életébe beleszólni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó más életébe beleszólni?

Figyelt kérdés

Szakítottam az exemmel, mert nem működött, majd összejöttem mással. Erre az összes barátnőm ellenem fordult, elmondott minden r*bancnak, mert hogy szegény exem.

Nem vertem át, nem csaltam meg, csak azt hitte, mindent megtehet, ezért elhagytam.

A csajok nem bírtak magukkal, hogy engem meg kéne tépni, meg fognak veretni (nem verni, veretni mással), meg hasonlók.

Amikor már beszélőviszonyban voltam az exszel, megkérdeztem, mindenben mellette álltak e !eredetileg! az én barátnőim. Állítólag meg se kérdezték, mi van vele, nem miatta tették.

Meg az exem jelenlegi csaja, akiről hónapokig azt se tudtam, hogy létezik is állandóan zaklatott, hogy micsoda egy riherongy vagyok. Később kiderült (ő maga vallotta be), hogy csak azért, mert irigyel, és fél, hogy nem olyan jó nő, mint én, és mi lesz, ha exem észreveszi.

De ki a jó fenét érdekel, egyéni probléma.


Aki élvez más életébe beleböfögni, mért teszi?


L


2014. dec. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szard le
2014. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy törődjenek a maguk dolgaival. És ha így viselkednek, ne is foglalkozz velük.
2014. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a végtelenül buta ember ebben a világban. Mást nem tudok mondani, csak hogy sz.d le őket magasról. Egyik füleden be, a másikon ki...

Legalább kiderült hogy a "barátnőid" mégsem a barátnőid.

Nekem ha valaki megpróbál belepofázni az életembe, na általában ott szokott egycsapásra megszakadni minden kapcsolat.

25/F

2014. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!