Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viselkedjek az exemmel, ha szeretném, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Szükségem van rá,mint emberre. Szombaton csak úgy találkoztunk,azóta minden nap beszéltünk,de mindig én írtam. Szerintetek írna nekem magától? Illetve hogyan kellene változtatnom azon,hogy ne veszekedjünk? Az elvárásaimon hogy adhatnék túl,ha tudom,hogy a barátság érdekében muszáj,mert megint itthagy?

2014. dec. 5. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
ha igazi férfi akkor úgy rúg el magától páros lábban hogy többet nem is lát az életben.,nincs értelme barátkozni egy exel ha már nincs szex.Akkor ott vége.Nincs haszon,nincs barátság.
2014. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szakítád után ő mondta,hogy legyünk jóban,beszéljünk,és én voltam,aki páros lábbal rúgta el.
2014. dec. 5. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az az elvárás, amit nem tud elfogadni?
2014. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minek akarsz tőle barátságot? nincs elég barátod?
2014. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Mert nekem is van ilyen exem, aki attól függetlenül, hogy túl tettem már magam rajta még hiányzik a társasága, a szavai bátorítóak és szoktuk még néha tartani a kapcsolatot, 1-2 hetente beszélgetünk 1-2 órát. Általánosságban beszélgetünk a múltat nem bolygatva, elmondjuk mi történik velünk, ha probléma van bátorítás, ha jó hír örülünk. És ezért nem értem milyen elvárásod van neked, amit ő nem tud elfogadni és vita van belőle még így is, hogy már nem vagytok együtt?

2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de én nem barátkoznék olyan lánnyal, akibe szerelmes voltam... csak szenvedés lenne a vége. Mi van, ha elkezd reménykedni? Közöld vele a legelején, hogy max barát.
2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül én vagyok az,aki képes lenne még vele lenni,ő közölte,hogy nem,mostmár én is mondtam,hogy nem szeretnék.Problémázom,ha nem ír,ha érdeklődik valaki után közösségi portálon...Szóval értitek.Azok az elvárásaim,mint a kapcsolat alatt,és nehéz felfogni,hogy már nem szabad ezeket elvárnom,hogy ne érdeklődjön,írjon,stb.Ehhez kellene segítség.
2014. dec. 5. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
exből sosem lesz barát :) Saját tapasztalat :)) Szakitottunk az exemmel.. s legyünk barátok.. hát mindig vita lett a vége... meg felemlegettük a múltat h mi volt rossz mi nem.. :/ aztán ha neki lett vkije én voltam féltékeny.. ha nekem akkor ö :) Meg volt olyan h szakitottunk..barátok lettünk.. aztán barátok lettünk extrákkal és vitákkal :D majd mindkettővel ink megszakítottam a kapcsolatot.. :D ugyh sztem exből sosem lehet barát.. :D
2014. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közel 50 kapcsolatom volt, de egy kezemen meg tudom számolni azokat, akikkel nem ápolok jó viszonyt. Nem kifejezetten barátit, de nem is köpjük le egymást, ha találkoznunk. Megállunk, megiszunk egy kávét, beszélgetünk, kifaggatjuk a másikat a sorsáról. Persze ehhez fel kell nőni. Sajnos nekem is volt olyan exem, aki nem tudott szépen szakítani, muszáj volt belerondítania a végén. De nem vagyunk egyformák.
2014. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!