Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Át fogom beszélni az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át fogom beszélni az exemmel, hogy mi volt a kapcsolatunk végének okozója. Nem rég lett vége. Hogyan viselkedjek? Huszonévesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Szétmentünk, most fogunk talákozni először mióta vége lett. Azt szeretném kérdezni, leginkább lányoktól, hogy hogyan viselkedjek? Próbáljam meggyőzni, persze nem szájbarágósan csak nagyjából elmagyarázni hogy miért lenne jó, vagy egyszerűen próbáljam meg ismét visszahódítani? Legyek laza, és csak csináljam úgy, hogy szimplán jöjjön vissza hozzám, mert én vagyok neki a jó?

2014. jan. 8. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy felnőtt értelmes. térj rá a lényegre, ne kertelj.
2014. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
higgattan!
2014. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakításkor nem beszéltétek meg?
2014. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fahéjas Alien ***** válasza:
Miért nem hagyod tovább lépni? És te miért nem lépsz tovább? Ami egyszer nem működött, az később se fog.
2014. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

ha vele szeretnél még lenni, akkor mindenképpen nyugodt legyél és figyelmes.

Nagyon fontos, hogy meghallgasd. Amit mond, az pedig valójában róla mutat majd tükröt úgyis, szóval ha nem tetszik valami, vegyél egy mély levegőt. És közben gondold át, hogy ilyen ember mellett szeretnél-e lenni tényleg.

Ezzel nem őt kritizáltam. Lehet az egész pozitív, vagy negatív. Tőle függ. Tőletek.

Mindenképpen mond el neki, hogy te mit szeretnél.

És mindenképpen hagyd, hogy átgondolja (hacsak azonnal nem békültök ki). légy türelmes.

Sok sikert

2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is ne legyél rámenős és görcsös.Nyugodt legyél,kedves,megértő és természetes.

Egyébként miért találkoztok?

2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mert azt mondta, átgondolja és megbeszéljük újból, mi miatt nem ment. Hátha tudunk változtatni.
2014. jan. 8. 19:08
 8/10 anonim válasza:
Egyet értek az 5-össel. Kérdezd, hallgasd meg, reagálj rá, de okosan. Ha te is megfogalmazol valamit, ami nem működött, akkor nem úgy tedd, hogy azt mondod, ő mit nem tett meg (Pl."Te soha nem voltál figyelmes velem!"), hanem az tényeket közöld (Pl."Amikor ez meg ez történt, az rosszul esett nekem, mert úgy éreztem, hogy nem vagyok érdekes.") Kicsit béna a példa, mert általános, de szerintem érthető. Ezt hívják én-üzenetnek. Ez nem csak akkor fontos, ha még akarsz tőle valamit, hanem egyébként is el lehet kerülni egy csomó sértődést, hiszen nem őt minősíted, abba, meg hogy valaki mit érez, nem nagyon lehet belekötni, mert szubjektív. Egyébként hallgass az 5-ösre, jókat mond.
2014. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na meg volt a találkozó?
2014. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt még, jövő héten lesz.
2014. jan. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!