Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyar pasik miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik miért ilyen unalmasak?

Figyelt kérdés
NE ugorjatok azonnal a torkomnak kérlek. Volt már magyar szerelmem akit imádtam, nem azt mondom,h itthon csak uncsik lehetnek az erősebbik nem tagjai. De nagyon sok van köztük. Csomónak nincs hobbija, nincs elképzelése az életéről(és ezt ne fogjátok a szar helyzetre, olasz országban szarabb ) nem lehet velük igazán beszélgetni a világ történéseiről. Ellenben az új Far Cry-ról meg a GTA5 PC-re kerüléséről meg a mittomén miről mindent tudnak ( amúgy ezeket a játékokat én is imádom de nem ebből áll az élet) a külföldiek viszont sokkal érdekesebbek,voltam külföldön is tehát nem csak a kalandot kereső turistákról beszélek. Mindenhez hozzá tudnak szólni, minden érdekli őket. Nem akarnak lesmárolni a bemutatkozásunk után 1 órával, és megd*gni 2 órával később. Szerintetek ez miért van? Miért csak panaszkodni tudtok? Miért nem veszitek észre a világ jó oldalát? KÉRLEK most ne kezdjetek el a hányatott sorsú életetekről beszélni "jaj gizda vagyok nem kellek senkinek" mivel nekünk nőknek is vannak ilyen problémáink, csak mi panaszkodás helyett eljárunk futni, mozogni, ha pedig a probléma megoldhatatlan (nekem is van ilyen, sok ideig önbizalom hiányos voltam emiatt) akkor megpróbálunk vele élni. Bocsi kicsit elkapott a hév. A lényege a kérdésemnek tehát az,h miért csak panaszkodni tudtok miért nem látjátok meg az élet pozitívumait és miért nem nyíltok meg másoknak?

2014. aug. 5. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hány évesekkel beszélgetsz...
2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert sok elutasitás éri őket és soha semmi pozitivum, és ha soha semmi jó nem éri őket akkor érthető hogy magukba fordulóak lesznek.
2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Ha az oldalról beszélsz: Ide az emberek a problémáikat

írják ki, amikor és ahol minden rendben van, értelemsze-

rűen ők nem írnak.

Ha a valós életről: rossz emberekkel hoz össze a sors.


Ennyi.

2014. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz. Azén ismerőseim nem unalmasak. Legalábbis a legtöbb.
2014. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
kb 16 lehetsz
2014. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem unjátok az általánosítást?
2014. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok de nekem is jobban bejönnek a külföldi lányok. Sokkal közvetlenebbek és jobb velük beszélgetni is.
2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Írsz egy konkrét programot, ami lépésről lépésre elmagyarázza, hogy hogyan lehet ebből a helyzetből kikerülni? Nem? Akkor ne panaszkodj. Mindenki csak lehúzni tudja lelkileg az ilyen fiúkat, de segíteni senki.
2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok de nekem is jobban bejönnek a külföldi lányok. Sokkal közvetlenebbek és jobb velük beszélgetni is.
2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szar helyen keresgélsz.. én éltem már pár országban, értelemszerűen belecsöppentem az ottani magyar közösségekbe, és elég sok csaj panaszkodott, hogy azonnal meg akarják dugni őket. Jóléti államokról van szó, így nagyon sok az olyan, aki csak vegetál, elbassza minden pénzét, de hosszú távra nem tervez, hobbija pedig egyedül az alkohol.


Szóval ez tényleg attól függ csak, hogy kikkel ismerkedsz, hol, és hogyan. Nyilván, itthon olyanokat fogsz gyakrabban megismerni, akiknek nincs hobbijuk, mert akiknek van, azok napi 9 óra meló után foglalkoznak kicsit azzal, rendbeteszik a kecót, csinálnak egy kaját, aztán pihennek...

2014. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!