Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátommal ritkán találkozunk és akkor sem csinálunk semmi érdekeset, csak filmet nézünk, játszik a gépen vagy unatkozunk?

Figyelt kérdés
Mindig is keveset találkozunk, amióta dolgozik. Nem egy műszakban vagyunk általában és heti max 2 alkalommal jön hozzám. Ha egy műszakban vagyunk, akkor is csak a szabadnapján jön. Ha jön, akkor is csak filmnézésből áll a nap vagy játszik a gépemen és én unom halálra magam, esetleg én vagy ő haldoklunk az álmosságtól. Belépett egy szervezetbe (nevet nem írok), azzal is el van foglalva. Nincs értelmes közös témánk. Nem tudunk elmenni sehova, nincs is hova és általában pénze sincs. Unalmas ez a semmittevés. Régebben sok mindenről tudtunk beszélgetni, mert sok dologban közös a véleményünk. Mostanában olyan, mint ha le se tojna, én lennék az utolsó a listáján. Igaz, ha nem dolgozik, szabadnapos, akkor jön hozzám. Mit lehet csinálni? Amúgy meg elegem van, hogy nincs senkim, akivel tudnék beszélgetni, aki megértene. Szeretnék egyszer saját lakást, jobb munkahelyet, stb. Neki jó otthon a szüleivel, ezeket a problémáimat nem érti meg. Ma is egyedül voltam itthon. 2 filmet végignéztem, de a végén már nem is figyeltem, mi volt benne, inább gondolkodtam. Járok ide-oda munkán kívül, de egyedül unalmas. Minden unalmas egyedül. Értem, hogy néha egyedül is kell lenni, de ez nekem már sok. Ha vannak is körülöttem emberek, akkor is egyedül vagyok, mert nem olyanok, akikre szükségem lenne. Barátomnak említettem az egyedüllétet, erre ő azt mondta, szeret egyedül lenni. Mit csináljak, hogy változzon valami jó irányba? 1 hete szereztem 2 állatot. Aranyosak, de az más, mintha egy barát/társ lenne. Nekem úgy látszik, hogy senkim nincs, csak 2 macsek...
2010. jan. 31. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én a helyedben ejteném a pasidat, úgy vettem ki a szavaidbol hogy neked ennél több kell, és szerintem igy nem lehet fönntartani egy kapcsolatot. Milyen már hogy tök kevésszer taliztok, de akkor is a gépeden játszik??? ugyan. Sztem keress vkit aki igazán szeret és ne egy ilyen csődtömeget akinek semmi ambicioja az életben

mcfly

2010. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mással nem igazán tudok elképzelni semmit. Volt már csalódása, lehet, hogy azért ilyen. De akkor se velem legyen ilyen, mert nekem is voltak már problémáim. Másfél éve vagyunk együtt. Azt nem írtam még, hogy állandóan éhes.
2010. jan. 31. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Megertem, h ez van, mert ha sokat melozik az ember akkor utana kipurcan.. de amugy nem o az egyetlen aki felelos azert, h unatkoztok.. gondolkoztal mar azon, h mi lenne, ha filmezes helyett elmenj vasarolni, vegyel egy szexy fehernemut, vagy kiprobalj valami sportot? :)esetleg fozhetnetek EGYUTT valami finomat, vagy csinaljatok barmit, amit mindketten szerettek.. az a lenyeg h egyutt tegyetek :D
2010. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jaj.. kiefelejtettem.. szerezz baratokat.. menj kiallitasokra, konnyuzene koncertekre, ismerkedj :D az elejen egy kicsit szar, mert egyedul vagy, de aztan lesz 1-2 baratod, s nem kell otthon ulj es buta sorozatokat nezz


minden pais ehes mindig:P ez teny :D ilyen a biologiajuk.... fozzetek egyutt finomakat, s ez az ido alatt o is boldog, h megtomheti a hasat es veled lehet es te is bolodg vagy , mert vegre csinaltok valamit egyutt es nem unatkoztok :D

2010. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én mindig gondolkodok, hogy mit lehetne csinálni. Mindig főzök, ha jön, de nem igazán örülök, ha bekajál és másnapra nem marad nekem ebédre belőle. Sportolni járok, de ott senkivel nem beszélgetek, mert mindenkinek meg van a maga társasága vagy egyedül mennek edzeni. Pénze nincs, hogy eljárjunk akárhová, hamar elfogy neki. Régebben a haverjaival szoktunk ezt-azt csinálni, de már szt sem. Úgy csinál, mint ha neki ez jó lenne, ez a semmittevés. Én is álmos vagyok munka után, sokszor már délután 4-kor ájuldozom. Ő csak otthonról hajlandó elindulni munkába, pedig tőlem közelebb lenne. Nem értem miért, normális választ nem igazán adott.
2010. jan. 31. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Én igazából nem azokat az ételeket szeretem, amiket ő. Főzzek kétfelé? Sprórolni szeretnék, mert magamnak keresem meg a pénzt, amiből fizetem az albérletet és senki sem segít(ene), ha nem lenne miből enni. De nem vagyok irigy, lehet, hogy ez a baj! Nem sajnálom tőle, örülök neki, ha szereti, amit főzök. Ez a dolog is most "nagyobbodott" meg, mikor ennyire semmilyen lett a találkozásunk. Jön, gépezik vagy filmezünk és kétszer eszik legalább. Aztán alszunk, ami nekem vergődést jelent, mert folyamatosan gondolkodom. Kb. december óta rágódom a dolgokon. Jó lenne, ha olyan lenne minden, mint régen. Igaz, akkor sem csináltunk jobbat, csak többet beszélgettünk. A problémáimat, gondjaimat nem mondhatom el neki, mert azt mondja olyankor, hogy mit csináljak vele...
2010. jan. 31. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz ettő a kapcsolattól?

Komolyan, nem rosszindualtból irom, de ezt zárd le minél hamarabb, és keress valakit, akivel jól érzed magad.

Nem fér a fejembe, hogy tud az ember unatkozni a párjával?! Ő az egyetlen, akivel MINDIG van mit csinálni :D

2010. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben felkötném magam és magamat zárnám le örökre! Sokszor bőgök már a tehetetlenségtől. Szeretnék pozitív változást, de nincs agyam gondolkodni, hogyan. Csak a macskákat sajnálnám itthagyni magam után...
2010. jan. 31. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hey kislany, ne aggodj, fel a fejjel. Ha ez az alak tenyleg ennyire satuhulye akkor nincs mit vele kezdeni. Nem erdemes csak a megszokas miatt mellette maradj. Ugysem fog valtozni. Ezek igy vannak kodolva genetikailag. S ne beszelj butasagokat, h ongyilkossag s egyeb borzalmas dolgok, mert az ilyn ferfi meg azt sem erdemli meg h felemeld erte a kisujjad.

Tanulj meg egy dolgot, a ferfi olyan mint a busz: lerobban az egyik, jon a masik. Nem kell magadbaroskadj.

Irtad az elozo kommentemre, h jarsz kondizni vagy ilyesmi es hogy ott sem beszelsz senkivel. Nem kell szegyelned, h feltegyel vki szimpatikusabbnak egy buta kerdest, pl. : "szerinted ez a gep dolgztat jobban belso combizmokat vagy a masik?" vagy, hogy milyen etrenduk van, meg ilyen kerdesek.. Kicsit szocializalodj. Ne lokd el a kulvilagot magadtol, hanem csobbanj bele :D Hivj fel regi baratnoket, osztalytarsakat, gyemekkori bataroka, hogy hogy vannak mi tortenik veluk. Erdeklodj es idovel mas is fog erdeklodni irantad :D

Legy egy kicsit optimistabb. Tudom, hogy most ez a pasis dolog miatt le van esve a moralod, de ne torodj te tobbet vele.. Rugd ki. Nagyon nehez lesz. Foleg, hogy egyedul vagy, s nincs aki melletted legyen, de ha nem rugod ki akkor is egyedul vagy es senki sincs melletted plusz egy belpoklos faraszto alak a nyakadon.

Te dontesz ;)

2010. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!