Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, h félénk lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, h félénk lettem a kapcsolatomban. (? )

Figyelt kérdés

Tavasszal szakított velem egy srác, akibe én őrülten szerelmes voltam. Nehezen fogadtam el a szakítást,de sikerült, még is magamat hibáztattam,h talán nem tettem meg mindent,vagy esetleg túl szókimondó voltam.

A nyáron rám talált újra a szerelem, viszont a történtek után nagyon félénk lettem. Úgy értem, h félénk, h ha valami eszembe jut, vagy esetleg valami ötletem támad, akkor azt 10x meggondolom, h megkérdezzem-e a páromtól, nehogy esetleg rosszat gondoljon.Ha a barátom este eljön hozzám és másnap délelőtt haza megy, akkor általában aznap estére újra jön (meglepetésszerűen), mivel, h szerinte keveset voltunk együtt. Hihetetlenül örülök ha újra itt van. Ma is így ment haza. Szeretném, ha újra jönne csak ez a "nem merem megkérdezni" dolog itt motoszkál bennem. Tudom, h a párom és nem szabadna félnem, de félek, h esetleg azt fogja gondolni, h nem vagyok elégedett azzal az idővel amennyit lehettem vele. Szerintetek? :/ 21/L


2014. dec. 6. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" Úgy értem, h félénk, h ha valami eszembe jut, vagy esetleg valami ötletem támad, akkor azt 10x meggondolom, h megkérdezzem-e a páromtól, nehogy esetleg rosszat gondoljon."


Én is pont így vagyok ezzel, emiatt szotam elbukni minden kapcsolatomat.

2014. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmmm...Akkor ha szeretnék valamit inkább kérdezzem meg? Vagy mit tanácsolsz?
2014. dec. 6. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
a kapcsolatokban az őszinteség az alap!!!(6,5éves kapcsolatban, 25l)
2014. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd, azt hiszem ez a helyes. De nem tudom én is mindig féltem mi lessz belőle... Ezen nem tudom hogyan lehet segíteni.


Én is ebben szenvedek, átérzem a dolgot. :( Csak én alapból ilyen vagyok

2014. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3


Oké az őszinteség, de ezt nem fogja beszólásnak értékelni? Nagyon kritikus jellem vagyok sajnos ezért figyelek magamra duplán...

2014. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát alapból félénk természetű vagyok és az eset után még jobban az lettem. Nem tudom, h a párom ezt észlelte-e, mert igyekszem leleplezni, de nagyon rossz... Arra jutottam, h megkérdezem, mert mi lehet a legrosszabb ami történthet?! H azt mondja, h "Bocs,de ma nem megyek!"... :D
2014. dec. 6. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Sajnos én is ilyen vagyok és pont ez történt :(

2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a legeslegelején elmondom a csajnak, hogy szókimondó vagyok és ugyanezt várom el, nem értek a célzásokból stb.

Ezzel elkerülendő az esetleges sumákolást pl.

Az óriási bibi ott van, hogy a nők a nyílt (egyébként teljesen udvarias) szókimondást nyersességnek fogják fel, illetve ami még rosszabb képtelenek elvonatkoztatni attól, hogy kb. 100%-ban személyeskedésnek fogják ezt fel. Ez pedig az utóbbi kapcsolatomat teljesen tönkretette, mondjuk így utólag már nem bánom mert elég defektes volt a nő és ez ránézésre egyáltalán nem látszott, sőt.

Szóval csak azt a akartam mondani bárcsak ilyen lenne velem egy nő, hogy nyíltan kimondja amit gondol... :-)

Egyébként, ha ezen megy az agyalás hogy mit hogyan és miért, és akkor majd így vagy úgy reagál, az nagyon nem fog jót tenni a kapcsolatnak, mivel megfeleléskényszer.

2014. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én anno nagyon szókimondó voltam, elmondtam amit gondoltam, persze ezt is normális hangsúlyokkal és normális stílussal, még sem voltam jó és ezért lettem ilyen, h most már a legtermészetesebb kérdést sem merem feltenni, mert mi van ha ebben is van valami elakadnivaló... Igen, szerintem igazad lehet, h túlságosan meg akarok felelni, mert nem akarom elszúrni... :/
2014. dec. 6. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

ha nem vagytok őszinték, az kibukik és bizalmatlanságot szűl és azzal vége is a kapcsolatnak.

2014. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!