Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lettem dühös? Már is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem dühös? Már is kiakadt volna ezen?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az évfordulónk. Úgy voltunk vele, hogy most nem lepjük meg egymást, hanem megvesszük a másiknak, amit kér, megállapodtunk egy összeghatárban.

Én hamarabb megvettem neki az ajándékot, ő később (akkor volt pénze). Elmentünk vásárolni, viszont nem mindent találtam meg, amit szerettem volna, elhalasztottuk. Megbeszéltük, hogy X napon elmegyünk még vásárolni. Ezen a megbeszélt X napon megyek hozzá, és bejelenti, hogy nincs pénz, mert előző nap elment a haverjaival inni. És különben is, ez az én hibám, mert ha nem akartam volna elhalasztani az ajándék vásárlást, akkor nem itta volna el az árát.

Engem nem az zavar, hogy nem kaptam meg az ajándékot, ha egyáltalán nem kapok semmit, az sem érdekel. Csak ez az egész kiborító, hogy inkább elmegy és bebaccik (bocsánat a kifejezésért). Nem ez az első, nyáron bulizni akartunk menni, és a szórakozóhely előtt derült ki, hogy délután elsörözte a belépő árát, és nem volt nála egy lyukas garas sem.


2014. nov. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, mi csak a te szemszöget ismerjük. Az ilyen kérdésekben az a baj, hogy miután kiírod, garantáltan mindenki lehúzza majd a barátod. Megerősítésnek és az önérzetednek ez jó, mert mindenki a te pártodat fogja fogni, de az mire lesz megoldás?
2014. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen jogosan vagy dühös, ez teljesen gáz! Sajnos nem érzi a Párod a dolgokat! És szomorú, hogy fontosabb volt neki az ivás, mint TE! Ráadásul, még neki áll feljebb, gyengeségből Téged hibáztat! Jobbat érdemelsz, gondolkozz ezen!
2014. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Jelen helzetben jogosan háborodtál fel. Akkor nem lenne jogos, ha csak úgy elvárnád, miközben ő nem teheti meg. Ti viszont megbeszéltetek valamit, amit ő nem tartott be. (Ezt tekintve pedig teljesen mindegy, hogy mit.) Inkább azt kellett volna mondania már az elején, hogy: "Bocsi, én a haverjaimmal szeretnék inni és nem fog rá maradni." Az persze már megint más dolog, hogy személy szerint nekem a párom fontosabb lenne, de legalább őszinte lett volna. Szóval igen, jogos volt a kiakadás.
2014. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as véleményét osztom teljes mértékben, és még hozzátenném azt is, hogy érdemes elgondolkodnod, lehet-e egy olyan férfivel hosszú távra tervezni, közös jövőt megalapozni, ha ennyire képtelen beosztani a pénzét.
2014. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, megértem hogy ezt gondolod, ha egy külső ember szemszögéből nézném a kérdést, nekem is ez lenne a véleményem. Viszont nem ferdítettem el semmit a saját szám íze szerint, azt írtam le, ami történt.

Alapjáraton a barátom kedves srác, de nagyon szeret bulizni, és olyankor az az első neki. Volt már, hogy egy randinkat is aznap mondta le, mert hívták a barátai. Amikor iszik, akkor nem igazán találja a mértéket, mindig "szétcsapja" magát.

Szeret engem beállítani úgy, mint egy hisztérika, amikor ezen a húzásain felhúzom magam, meg azt mondogatja, hogy más lányokat ez nem érdekelne.

2014. nov. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!