Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódást hogyan lehet kiheverni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódást hogyan lehet kiheverni?

Figyelt kérdés
Csalódás után ti hogy tettétek rendbe a lelketeket?Úgy értem új külső haj ilyesmi?mi vidított fel,és segített elfelejteni?mert most eléggé magam alatt vagyok:( előre is köszi:)20/L
2010. jan. 31. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
idő...idő..időőő
2010. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igazából sehogy nem lehet ha negatívan végződött a kapcsolatod akkor lehet hogy csak a harag és düh gyülemlik fel magadban a tudatalattiban.
2010. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is erre keresem a választ már 1 jó ideje...de esélytelen. Talán egy következő kapcsolat...talán..
2010. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a legjobb gyógyír mindig az új pasi :)
2010. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdj új kapcsolatba..úgy fogja érezni,hogy ő csak arra kell neked,hogy elfogadható legyen a kudarc...

Ha gyűlik a düh,a harag ,ne tartsd vissza...csak arra figyelj,hogy más embereken vezetsd le,met abból bajok is lehetnek...keress valami püfölhetőt...párna,vagy akármi.

Sírj ,ha kell,nevess,ha kell,egyél és igyál rendesen.

Nem tudsz ellene mit tenni,max elviselhetőbbé ,'kényelmesebbé' tudod tenni a tényét annak,hogy megcsaltak...az idő majd elintézi...sajnálom,hogy ez történt veled :S

f/16

2010. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem csaltak meg...inkább csak játszottak velem!:(
2010. jan. 31. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:

velem is játszottak,méghozzá elég csúnyán.utána kb 1 hétig élő halott voltam.senkinek sem kívánom azt az időszakot.utána még hónapokig gyomorgörcsöm volt ha Rá gondoltam :( aztán ez az egész szép lassan átment haragba,dühbe....de szerencsére rájöttem h a futásban nagyon jól le tudom vezetni ezeket a fajta érzelmeimet :D (és így még a testemnek is jót teszek:P)

utána végső befejezésként levágattam a derékigérő szőke hajamat és befestettem vörösesre :D nekem segített :)

sok sikert neked is ;)

2010. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj bocs h olyan sokszor használtam az utána szót xD

ja és 19/L voltam :D

2010. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!