Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, meddig várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, meddig várnátok a szexel a nő kedvéért? Nők ti meddig váratnátok a férfit maximum?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi
2014. dec. 7. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nincs olyan, hogy a Nő vár :D Ha a Nő leakar feküdni az illetővel, le is fog feküdni vele. :)

18/L

2014. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem érted a kérdést:)
2014. dec. 7. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

2 hét.

33 F

2014. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Senki nem írta, hogy a nő vár... Javaslom járj be nyelvtanórákra. :)
2014. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, indoklást is ha gondoljátok megírhatjátok:)
2014. dec. 7. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Még részeg vagy #1?
2014. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én 1 hónap, maximum kettő, viszont én semmiféleképp nem kezdtem ezzel a kapcsolatomat. Az első két hét kizárt.


20/f

2014. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régen mindig tök hamar lefeküdtem a pasijaimmal, nem törődtem azzal, hogy meddig "illik" várni...A mostani párom viszont más volt, vele 3 hónap után feküdtem le, és Ő váratott engem...Nem tudtam mire vélni a dolgot, nő létemre én vártam rá, emlékszem már tökre kétségbe voltam esve, hogy miért nem kíván...főleg, hogy tudtam, hogy előtte sosem várt ennyit, és nagyon sok egyéjszakás kalandja is volt...:P Utólag már csak neveket ezen, évekkel később megkérdeztem, hogy miért váratott, ennyit az elején, és azt mondta, hogy azért mert ő már akkor érezte, hogy én lehetek neki az igazi, és nem akart semmit elsietni...:) Úgy tűnik beválik ez a taktika, 8 éve vagyunk együtt...:)
2014. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem váratnám sokáig. Ha szerelmes vagyok az illetőbe biztosan fizikai vonzalom is van, szóval mi értelme váratnom,ha én is szeretném a dolgot mer vonzódom hozzá.

Nyilván nem az első 2-3hétben történik meg,de miután már a párod lesz nyilván szereted is szóval...

Minek húzzuk egymás agyát.

19l

2014. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem váratni a fiúkat. Már csak azért sem, mert nem ártana megtudni, passzolunk-e az ágyban. Volt egy hosszabb kapcsolatom, ahol majdnem egy évig nem feküdtünk le (egészségügyi akadály miatt), és miután már megtörtént, valahogy nem élveztem vele, mindent megpróbáltunk, de egyszerűen nem működött köztünk a kémia. (pettinggel nem volt gond) Mivel ő volt nekem az első, azt hittük, az én hibám... még két évig húztuk, mert emberileg ragaszkodtunk a másikhoz és szerettük egymást. Aztán amikor már nem voltunk együtt, lassacskán kiderült, hogy nincs is velem semmi baj... ezt több tapasztalat is alátámasztotta...


Szóval semmi értelmét nem látom annak, hogy hónapokig húzzak valakit, hogy aztán esetleg kiderüljön, mégsem megy a szexualitás köztünk, és elvettünk x hónapot egymás életéből.


25/l

2014. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!