Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be kell Ti is szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kell Ti is szakítottatok volna a helyemben, illetve meddig lehet ezt maximum tolerálni, egyáltalán lett volna értelme?

Figyelt kérdés

Fél évig voltam együtt ezzel a lánnyal, utóbbi hónapokban alig láttam. Legutoljára 6 hete találkoztunk. De már most kijelentette, jövőhéten se ér rá, megy dolgozni a tescoba... Szóval ja minimum 2 hónap eltelne két találkozó között... Egyébként gyakornok, nem is kötelező bemennie, fizetést se kap, csak egy minimalis összeget, csak elvállalta, mondván ő ráér neki nincs semmi dolga...


Távkapcs 147km-re lakik, most legutoljára azt mondta próbálja megoldani mégis jó legyen. De úgy érzem szarik ő az egészre ezt nem lehet tovább tolerálni...


Most hogy szakítottam vele, sms-be olyan írt, szeretne még látni, hozzám bújni mert szeret...

Nagyon szerethet, még azt se engedte soha, hogy én meglátogassam, akár munka illetve suli mellett.

Akkor miről beszélünk, miért akar magához láncolni?


2014. nov. 23. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első két szó nem tudom hogy került oda a kérdésbe, bocsi az elírásokért... sietve gépeltem...
2014. nov. 23. 12:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érte meg, jól tetted, hogy szakítottál
2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na olyan nincs, hogy ráér nincs semmi dolga. azért vállalta el nulla forintér a gyakornoki melót, hogy felvegyék utána rendes dolgozónak. kbszottul retkes elbszott országban élünk ahol mindenki vagdalkozik a másikkal, holott ott ülnek a kétharmadukon és a munka törvénykönyvét nem képesek rendbe rakni, de az ezredik adónemes simán bevezetik.

Szóval azért melózik ingyen, hogy később esetleg legyen melója, mindenhova kérnek munkatapasztalatot vagy aktív hallgatói jogviszony igazolást.


nem szarik rád, de rohadt nehéz munkát és pénzt találni manapság te meg micsinálsz addig? miért nem foglalod le magad addig? tanulj nyelvet vagy dolgozz vagy tanulj valamit, építsd a jövődet ne ezen agyalj... most mit fáj neked, hogy jársz-e vele vagy sem? dolgozz, majd idővel lesz valami. ha így állsz hozzá akkor nyilván semmi sem lesz a kapcsolatotokból... ez két emberen múlik

2014. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy csak hülyített, jól tetted. Bár nem ártott volna az elejére írni, hogy távkapcsolatba éltek, mert a 6 hét találkozás nélkül nem távkapcsolatban eleve sok és azt nem hívnám kapcsolatnak.
2014. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a helyzet,h itt arról lehet szó,h ennek a lánynak a tudat kellett,h van valakije . Emiatt akarhat magához láncolni,és nem tud nem is akar téged elengedni ...

Itt jössz te, döntened kell,hogy ő neked mennyit jelent , vagy pedig elfogadod ,hogy a lánynak csak arra kellettél,hogy legyen valakije . Az igazság néha fáj.... Neked kell döntened a szíved alapján. Csak ne hogy te is abba a hibába ess,hogy azért akard folytatni,hogy legyen valakid..

Ez persze csak a saját véleményem.

2014. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!