Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyiket tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiket tartjátok többre?

Figyelt kérdés

Amikor valaki kap egy prémiumautót és a szüleitől kér pénzt mindenre, vagy azt amikor megdolgozik az autóért ami egy átlagos népautó és a havi keresete több a minimálbérnél.

Mindkét srác 18 éves.


2014. dec. 7. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Úristen, azért azt remélem vágod hogy egyik sem számít igazán!

Mindkét fiú lehet mocskosul sikertelen és sikeres a nőknél is. Nem a kérdésedben leírtakon múlik.


Tökös? Magabiztos? Tudja mit kell mondani a lányoknak? Van a nőknek vonzó stílusa, személyisége, testbeszéde, beszélőkéje? Mer kezdeményezni?


Ezekre a kérdésekre válaszolva derül ki, hogy egy férfi mennyire sikeres a nőknél és mennyire jön be nekik. Ki a faszt érdekel a pénze, főleg ilyen korban?


Esélyesen csóróbb vagyok a kérdezőnél és a legtöbb ide válaszolónál, mégis mindig tudok szerezni könnyen nőt, ha akarok. Ilyen fiatal korban különösen nem az egzisztenciádon és vagyonodon múlik, hogy tudsz-e sikeres lenni a lányoknál. Vagy ha szerinted igen, akkor miért van az, hogy nálad hülyébbek, csóróbbak vagy rondábbak is sikerrel nőznek, te meg nem?


21/F

2014. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legjobb ha az embernek van passzív bevétele és akkor qrva mindegy milyen autója van :D Legalábbis én előbb passzív jövedelmet építek ki magamnak az autó ráér szóval csajok rossz hír de csak akkor lesz kocsim ha a passzív jövedelmem elég nagy hogy hitel nélkül vehessen egy nekem tetsző elegáns, de nem bazári majom (barázári aztó = bömös, ajudi) autót.
2014. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Aki gazdagnak szüleik és úgy is nő fel annak nagy lesz az arca és azt hiszi mindent megtehet.


Az igazi élet az amikor megtapasztalaod a szegénységet és akár minimálisan a nélkülözést és utána leszel jómódű mert akkor nem egy ilyen Malfoy szerű szemétláda lesz az ember hanem megamrad "emberégesnek".


Nekem ha lesz pénzem, adni fogok belőle a szűkölkőknek. Ha lenéztek érte akkor is.

2014. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!