Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írta ezt nekem a volt exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta ezt nekem a volt exem?

Figyelt kérdés

egy hónapja szakítottam vele, mert nagyon megbántott. utána párszor még beszéltünk aztán hirtelen eltűnt. tegnap írt nekem egy sima átlagos sms-t, én nem válaszoltam rá. most pedig ezt írta, hogy " tudod Kriszta rossz nélküled, nehéz elviselni ezt az egészet, remélem leszünk még egyszer olyan jó viszonyban mint régen.nagyon hiányzol, igazából az bánt hogy megbántottalak."

három hétre eltűnt aztán ír egy ilyet. szerintetek miért írta ?? mit szeretne??


2014. dec. 7. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fura hogy emlékszik a nevedre.Én másnapra már törlöm az ilyen infót.
2014. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
De ő legalább tud fogalmazni...
2014. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de kemény vagy, nem irigylem az életedet.
2014. dec. 7. 12:35
 4/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha ezt tőle kérdeznéd meg? szerintem azzal inkább közelebb kerülnél a válaszhoz, mint azzal, hogy olyanokat kérdezel, akik sem téged nem ismernek, sem őt
2014. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"volt ex"? Az milyen?
2014. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert unja már a rántottát és a párizsis zsemlét.
2014. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jézusom de szar vagy
2014. dec. 7. 12:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen folytatná veled.
2014. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az üzenete alapján szerintem tényleg bánja hogy megbántott, és ha azt írja hogy hiányzol neki valószínűleg folytatni akarja...

beszélj vele:)

20/L

2014. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlackSword ***** válasza:
Én meg a tiedet nem... Nekem van boldog családom, odaadó párom, barátaim, munkám, és jófej munkatársaim, akikkel vidáman telik az életem... ;) Te meg lehetsz pótlék az exednél, aki most csak beérné veled... Én nem irigyellek Téged...
2014. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!