Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti amikor össze jöttetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor össze jöttetek a párotokkal azt úgy éreztétek hogy az egy hatalmas véletlen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy amikor összejöttetek de ilyen véletlen szerencsés módon az hogy történt?

2014. dec. 6. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Összejönni hogyan lehet valakivel véletlenül? Általában ezt az emberek tudatosan eldöntik, nem? Esetleg az véletlen, hogy megismered, de az mindig az, bárkit ismersz meg.
2014. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem volt tervezett, hogy együtt leszünk majd, mert nekem akkor volt barátom mikor elkezdtünk beszélgetni, aztán amikor szétmentünk az exem egyik haverja bemutatott a mostani páromnak :) És mivel akkor még csak 1 hete voltam szingli, nem akartam kapcsolatot, meg ő is ugyanígy volt ezzel, szóval eldöntöttük hogy barátok leszünk :) Aztán a találka végén megcsókolt :) És ennek lassan 4 hónapja :)
2014. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A miénk rengeteg véletlen sorozata volt. A suliban megnyertem egy helyi versenyt ami után országosra mentem de olyan városba ami messze van s a tanárnő megkért hogy keressek valakit aki járt már ott. Keresgéltem. S az egyik barátnőm pasijának a haverja járt ott. Igy elkértem a számát. Kv-ztunk dumáltunk de volt pasim. Ez kedd volt. Szerdán más okbol szakitottunk a pasimmal. Szombaton már az uj pasival voltam... ez több mint 4 és fél éve volt. Most 2 és fél hónapos a kislányunk...
2014. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!