Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerem a barátomat, 3 hónapja járunk. Az ismerkedésünk alatt azt mondta, hogy csak én vagyok neki. Nos kiderült, hogy ez nem igaz. Volt 1 másik lány is a képben, akinek ugyanazokat mondta, mint nekem. Ők időközben összevesztek, a barátom letörölte facebookról. Most a napokban a lány bejelölte, újra beszélgetni kezdtek, semmi olyanról nem beszélnek mint régen, de akkor is.

Engem nagyon zavar. Az hogy se akkor se most nem szólt róla, a hazugsága, ill. az is, hogy ezzel a lánnyal egyáltalán nem barátkoztak, csak a "kapcsolatukat" építgették.

100%-ban bízom a barátomban, nem akarom semmiben korlátozni, de hatalmas fájdalmat okozott, 2. napja sírdogálok. Tudom, hogy fel kell dolgoznom értünk, de nem tudom hogy tehetném meg.


2014. dec. 7. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már most ebben hazudni tudott,akkor később sem számíthatsz tőle sok jóra.Így állj hozzá.
2014. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értelek. Anno mikor összeismerkedtem a jelenlegi párommal azt mondta, nem tud hűséges lenni. Belementem a nyitott kapcsolatba azzal a feltétellel, hogy elég nagy a világ, hagyja ki a saját körünket. Ezt azóta sem bántam meg (4 év). Nincs hazugság, nincs a haverokkal kocsmáztam, későig dolgoztam és a többi.

Nem értelek. Hazudott Neked és Te 100%-ig bízol benne? A nem korlátozás nem azt jelenti, hogy eltűrjük a hazugságot, hanem hogy meg tudunk beszélni MINDENT. Ő erre nem volt képes. Tényleg ez kell Neked? Hazugságok, szenvedés, sírás, kétségek. Értetek? Ő mit tett értetek?? A hazugság értetek volt??

2014. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!