Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a hibas ilyenkor a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibas ilyenkor a parom vagy a lany (ok)? Es hogyan tegyem tul magam rajta? Es hogy mutassam neki azt hogy nem faj az hogy szakitottunk?

Figyelt kérdés
A baratommal ma 1 ev utan vegleg szakitottunk mert 1x megtudtam h megcsalt d megbocsajtottam de ma megtudtam hogy tobszor is megcsalt..

2014. nov. 30. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
azota nem orjitettem a feltekenyseggemel es ezt nem birta
2014. nov. 30. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a párod is és a lányok is egyaránt hibásak, és nem tudod megmutatni, hogy nem fáj, mert fáj. azon legyél hogy továbblépj és magadra koncentrálj, ne rá.

tökéletes időpazarlás neki bármit is bizonygatni

2014. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Becsee válasza:
100%
Ha egyszer megcsalt többször megfog!!Kerüld,ha minden féle képen találkoztok akkor nézz rá és mosolyogj ne lásson szenvedni mert akkor csak kigúnyol,de ha azt mutatod hogy boldog vagy nélküle akkor cefetül fogja bántani hidd el.A lényeg ne lássa hogy szenvedsz,mosolyogj még akkor is ha belülröl fáj
2014. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a lányok tudtak e arról, hogy Te ott vagy a barátodnak. Ha igen, akkor nyilván Ők is tehetnek róla, mert pl. én sosem ismerkedtem és nem is ismerkednék olyan sráccal, akinek barátnője van. Szerintem ez alapvető dolog. Ennek ellenére volt már, hogy olyan srác nyomult rám, akinek nemhogy barátnője, de felesége volt már. Lehet, hogy megéreztem valamit (vagy csak mert nem is jött be a srác), de nem nyitottam felé, pár nap múlva viszont a felesége írt nekem, kissé kiakadva, hogy én mit akarok a férjétől. Hát fogtam a fejem, mondtam neki, hogy én ugyan semmit.. :D Szerencsére hitt nekem és azóta sajnos már elváltak útjaik, hisz ott sem volt meg a bizalom, viszont még ha bele is mentem volna az ismerkedésbe, akkor se lettem volna hibás, hisz nem tudtam, hogy neki felesége van. De bocsi a kitérőért, ezt csak érdekességképpen meséltem el.

Összességébe szerintem ha egy kapcsolatban megtörténik az első megcsalás, érdemes véget vetni az egésznek, pontosan azért, mert utána csak jön a bizalmatlankodás meg a féltékenykedés a megcsalt fél részéről (tegyük hozzá, hogy teljesen jogosan, ettől függetlenül nem vezet semmi jóra). Én úgy vagyok vele, hogy a hűség nem egy érzés, hanem egy döntés és ha valaki megcsalja a Párját, akkor annak fel is út, le is út.. én ezt az elején le is szoktam szögezni. Bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak, de ez az én meglátásom.

Az utolsó kérdésedre annyit mondanék, hogy konkrétan ne éreztess vele semmit.. ne foglalkozz vele, ne írj neki, ne beszéljetek, ez eléggé arra fog utalni, hogy jól érzed magad nélküle is. Barátnőzz, bulizz, csinálj programokat, ismerkedj új emberekkel, esetleg sportolj, vagy eddz! A lényeg, hogy olyat csinálj, amitől boldog leszel! :) Sok sikert és fel a fejjel! :)


22L

2014. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szakítottam már azért mert kiderült a pasiról hogy nős. Ha valaki nem tud a fennálló helyzetről, nem hibás. Én ha tudtam volna hogy ez a hapsi nős, biztosan nem kezdek vele, sőt!
2016. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!