Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm 8 év után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 8 év után szakított velem. Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Mármint felfogtam, h vége. És ha lehetne, én sem kezdeném újra, mert nem tudnék bízni benne. Csak annyi emlékem van róla, amik akaratlanul is előjönnek. Gyakran álmodok róla, és kérem, könyörgök neki, ne menjen el.

Sajnos már mást szeret.

Hogy tudom elfelejteni, mit tegyek h ne jussanak eszembe emlékek róla? Nagyon hiányzik. Közben lett egy másik kapcsolatom,de mellette is folyton rá gondolok.



2014. nov. 30. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
De ha nem tetted túl magadat a az exeden miért kell bele menni egy kapcsolatba hmm ?
2014. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most lehetsz végre boldog,mert ez a nő kezedbe adta a lehetőséget.Innentől csak rajtad múlik.Elkezdhetsz élni,szórakozni,barátokkal lógni,magaddal foglalkozni.Persze tisztában vagyok vele,mennyire pokoli rossz,mikor otthon egyedül a szobádban elkezdesz agyalni,de olyankor mindig gondolj arra,hogy ő nincs ugyan,de nincs sírás sem.Simán új életet kezdhetsz,de ehhez rengeteg akaraterő kell.Az elején persze baromi nehéz,de pár hét után automatikusan átállsz az egyedüllétre,aztán szépen megnyugszol.Adj időt magadnak!
2014. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem segíthet elfeledtetni. Könnyebb. Nem érzem magam olyan egyedül.
2014. nov. 30. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj,most olvasom,hogy közben van már más kapcsolatod.Na abba beleugrani viszont pont nagy hiba volt.Először fel kellett volna dolgoznod a kudarcot,aztán utána másik kapcsolaton gondolkodni!Ezt annyira nem csináltad jól,így nehezebb lesz.Hiszen ha ez a kapcsolatod esetleg nem sikerül,akkor még mélyebbre fogsz kerülni.Kettes vagyok.
2014. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkapok mindent ebben a kapcsolatban.gyengédséget, törődést. De mégis érzem a hiányt. Ha elmegyek egy olyan ház előtt, ahol albérletben laktunk, előjönnek az emlékek....
2014. nov. 30. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A lehető legundorítóbb dolog egy gyanútlan embert felejtésre, hiánypótlásra használni. Ne haragudj, de több eszed is lehetett volna. Nyolc év nem múlik el egyik napról a másikra, ilyenkor TILOS új kapcsolatba ugrani, mert becsapod vele saját magadat és a másik felet is.
2014. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van!
2014. dec. 1. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!