Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem számít a külső, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számít a külső, akkor miért szinte csak jóképű, cukipofa pasikat látok csajokkal?

Figyelt kérdés
Van olyan is, nagyon nagyon ritkán, hogy átlagos, esetleg csúnya pasinak is van barátnője, de az kb. olyan ritka, hogy fényképezni kéne, ha látok olyat, mint az állatkertben. Olyan is van, hogy idős pasival van a pénzéért de azok IQ minusz plázacicák vagy prostituáltak. Ezek száma sem jelentős.
2014. dec. 7. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De számít a külső de nem az a legfontosabb az embereknek.
2014. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én épp hogy átlagos, "csúnya" fiúkat látok jó csajokkal. :D
2014. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És azzal változott valami, hogy kiírtad a kérdést? Megnyugtat, hogy mások is egyet fognak veled érteni?
2014. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 te hol laksz? *-*
2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Trallalalla f****m kivan...
2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hiába mondják, hogy a külső nem számít...dehogynem!

Valami vonzalomnak kell lennie.

Rám is mondták már, hogy cuki vagyok, mégse volt még barátnőm. Akkor ez hogy van?

18F

2014. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy tény, hogy mindig helyes pasiknak nagyobb az előnye lányok terén de egy átlagos vagy rondább fiú is tud találni barátnőt.

Én amúgy igazából körülöttem léévő pároknál meg pesti vagyok és sok helyen járkálok és igazából ott is látom hogy nem olyan helyesnek is van barátnője dehát ízlések is pofonok.

2014. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudnál már elszakadni a szánalomra méltó komplexusaitól?

Ma már egyszer megkérdezted ezt. Ha ennyire nem vagy megelégedve magaddal akkor sportolj formáld magad művelődj és akkor legalább egy intelligens komplexusos ember leszel.

2014. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt látod, amit látni akarsz. Másképp fogalmazva erre koncentrálsz és veszed észre.
2014. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az hogy nem számít a külső az csak duma...
2014. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!