Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első három-négy randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első három-négy randi után igazából milyen szakasza következik a kapcsolatnak? :D

Figyelt kérdés

Itt ugye azért már ismerik egymást általában, elcsattan az első csók köztük, satöbbi. Szóval akár még azt is kijelenthetjük, hogy járni kezdenek.

De ezek után mi ,,történik" igazából?:D

Szóval ha megvolt a megismerkedés egymással és jártok, akkor ugyanúgy mentek mindenféle programokra továbbra is, csak most már egy párként?

Csak mert azért egy tegyük fel egy hónapos kapcsolatnál még van mit megtudni a másikról (mondjuk a szokásait, amik mondjuk nem kerültek szóba addig), tehát nincs elmélyülve az egész.


Vagy ez az az időszak, amikor a fiú és a lány folyamatosan egymáson lóg? :D


Bocs, ha hülyén fogalmaztam, de így sikerült csak körbeírnom.


2011. febr. 14. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Húsz év felett a féktelen vad szex következik. Alatt az egymás nyakán lógás és a szex felé vezető út.
2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze, idősebb korban ez biztos más.

De 14-16 évesen azért a szex 1 hónap után ,,kicsit" korai lenne :D. Szóval főleg a tizenévesekre vonatkozik a kérdés. :P

2011. febr. 14. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
73%-os bírom a válaszaid. :D
2011. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

14-16 évesek?


akkor elmennek Fluor koncertre, ahol a lány rájön, hogy ő Fluorba szerelmes ezért szakít a sráccal, a srác pedig rájön, hogy már nem is utálja SP-t, mióta meglátta Fluort


egyébként félreértés ne essék, egy másodpercet nem hallottam még egyiktől se és ez önhibámból nem is fog változni :) (azt viszont tudom, hogy gyíkok)

2011. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jobban kezditek majd megismerni egymást,eljártok helyekre,hát ja azért járás-xD

ésha minden jólalakul akkor közelebb kerültök egymáshoz,lelkileg kötődtök majd stbstbstb

2011. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én most szingli vagyok, de az előző barátnőm sem lógott rajtam, és én se rajta az első 2-3 hónapban. Először kerülgettük egymást, aztán (nem ez az általános) "egymásnak estünk". Nem feküdtünk le, vagy ilyenek, az első csók után hosszasan elnyúló csókcsaták következtek, ilyenek. Aztán eljártunk moziba, beültünk enni valahová beszélgetni, elmentünk sétálni, kitapasztaltuk egymást. Az már más kérdés, hogy ezután rájöttünk, hogy nem igazán illünk egymáshoz, más a baráti körünk stílusa, ilyenek. Szerintem ezeket tudják meg a párok egymásról, az első 1-2 hónap döntő fontosságú, itt derülnek ki az eltérések, és itt beszélik meg egymással, hogy mit várnak el, és miben szeretnének szabadságot, ilyenek. Remélem segítettem.
2011. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-4 randi után már el lehet dönteni,hogy ebből lesz-e kapcsolat vagy sem,így 14-16évesen is.
2011. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-4 randi után nem muszály a szexnek jönnie enyi idősen
2011. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 évesen még csak bébipetting, 16 évesen viszont már illik kézbe (szájba) venni a dolgokat :D

Ilyenkor ismeritek meg egymást mélyebben, lógjatok sokat együtt, élvezzétek az életet :)

2011. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az igazi kiismerés szakasza.

Az a szakasz, ahol ténylegesen megismered a másik fél szokásait, rigolyáit stb stb.

pl. közös filmnézésekkor (nálad-nálam), stb programokkor.

Aztán jöhet a szex is, majd mégtöbb szex, és a végén máár csak szexre kellesz! XD XD XD

Nemám, de ráció van benne.

Majd egyre többet alszol náluk, illetve alszik nálatok, (persze lehet sőt biztos hogy nemcsak aludni fogtok), majd közös családi vacsorák, ebédek, nyáron akár közös családi nyaralás, stb stb....

2011. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!