Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy kapcsolatnak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kapcsolatnak úgy hosszú távon jövője, hogy a lány évek óta él nemi életet, a fiúnak meg ő lenne az első?

Figyelt kérdés
Egy ilyen küszöbén állok, de ettől az egytől tartok. Szerintetek van így esélyünk?
2014. márc. 29. 11:57
 1/10 anonim válasza:
Gondolom te vagy a srác. A csaj tudja, hogy szűz vagy még? Amennyiben mégis a csaj vagy, akkor értelmetlen a kérdés...
2014. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen tapasztalatom, a párom másfél évig küzdött ezzel a gondolattal, állandóan idegesítette ezen magát, mindig hülyeségeken gondolkozott, az egész kapcsolatunkat tönkretette ez a dolog, amin nem tudta magát túltenni. Volt, hogy szex közben valami új pózt találtunk ki, mire benyögte, hogy "ezt biztos csináltad már mással is azelőtt", és nyilván ez az ő kedvét és az enyémet is tönkretette, azzal együtt, hogy egyébként még igaz sem volt. Emiatt szakított velem végül, minden más nagyon jól működött, aztán egy hónap alatt végigdugta a fél ismerősi körömet, majd vissza akart jönni, hogy már kiélte magát...
2014. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a fiú. Én inkább attól tartok, hogy nem tudnám kielégíteni. Az hogy volt már neki előttem más, nem zavar. Inkább a lány szemszögéből érdekelne a dolog.
2014. márc. 29. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Ha a lány szeret téged, akkor egy percig sem fog soha senki eszébe jutni a múltjából. Ha te is szereted, és összeilletek szexuálisan, akkor pedig nem lesz semmi gondod a kielégítésével.

2014. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet reflexből válaszolni, hogy igen vagy nem.

Nem tudni, hogy a srácot nem frusztrálná a gondolat, hogy nem élte ki magát úgymond és azt sem lehet tudni problémázna-e az exek miatt. Nem kellene neki hiszen nem véletlenül exek de ugye te ismered a srácot nem mi.

Egy próbát mindenesetre megér, egyszer úgyis el kell kezdeni és, ha nem is vagytok még idősek akkor felesleges úgy hozzáállni rögtön az elején, hogy már 20 éve beterveztek mindent. Majd lesz ahogy lesz.

2014. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barátnődről feltételezem értelmes lány, és biztos segíteni fog, hogy milyen módon tudod leginkább kielégíteni.
2014. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Első vagyok.

Értem.

Szerintem inkább tisztelnie kéne téged, hogy ő lesz az életedben az első, és szépen segíteni bevezetni mindenbe, ha tényleg szeret. Amennyiben ezt a dolgot ő cikinek érzi, és leszól csak azért, mert tapasztalatlan vagy, akkor nem szeret, és nem érdemel meg.

2014. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Félreértés ne essék, nem szólt egy rossz szót sem rám, csak engem egy kicsit bánt a gondolat, hogy mi lesz. De ha túl leszünk rajta, majd kiderül. Remélem az, hogy alaptalanun töprengek a kérdésen :)

2014. márc. 29. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 5 éve éltem már nemi életet amikor megismertem az igazi szerelmet 24 évesen. Tulajdonképpen ő az egyetlen férfi aki szerelmet ébresztett bennem. Ma már 4 éve együtt vagyunk és 2,5 éve házasok.:)


Soha senki nem volt képes kielégíteni engem, csak a férjem, már a kapcsolatunk 3. hetében, pedig volt akivel majdnem 1 évig jártam előtte.


Szóval igen lehet jövője ha illetek egymáshoz személyiségben és szexuálisan.


N/28, - a férjem 25 éves.

2014. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja igen...a férjem szűz volt még amikor összejöttünk.:) utolsó voltam.
2014. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!