Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 5 év korkülömbaég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 év korkülömbaég soknak számít? 20/f többi lent.

Figyelt kérdés

olyan kérdésem lenne hogy szerintetek öt év soknak számít? én 20 vagyok, a lány 15. nagyon rég óta ismerjük egymást. barátok voltunk, DE egy idő után többet éreztünk egymás iránt, és ahogy ez lenni szokott mire észbe kaptunk szerelmesek lettünk. így aztán tettünk egy merész kisérletet és járni kezdtünk. elmentünk randira ide oda, (hozzá teszem semmi olyat nem tettem és nem is akarok, tudom hogy észnél kell lennem) na már most a barátnőm véletlenségből elszolta magát hogy hány éves a barátja. és csőstűl jött a baj.. az apja felkeresett engem az eggyik közösségi hálón és írt egy egész élet regényt. a lényege az hogy ha nem fejezem be vele feljelent, címszóval hogy Magyarországon a fiatal korúak és a felnött kapcsolatott büntetik. de én úgy tudom ez nem pedofilság, és olyat nem tettem amiért a rendőrség közbe léphetne... ölelés, kézfogás homlokpuszi és ennyi.. minden esetre én is vissza írtam az apjának persze kultúrált hangnemben, és én is felállitottam az érveket. aztán kaptam rá pár órára varátnőmtől egy olyan üzenetet hogy '' hogy jól van gyerek játszhatunk így is '' és letíltott. persze az apja volt.. azóta persze nem tudok barátnőmről semmit... nem is tud életjelet adni magárol. törőlték a fiókját, az utcán nem lehet látni. az apja nem engedi sehová egyedűl. címszóval nehogy találkozzunk.. persze minden kapcsolatszálat likvidált nehogy elérjem.

. szerintem ez már beteges.. tényleg muszály ilyen drasztikus lépéseket tenni csak azért mert tőrvényileg felnött vagyok? ténylegesen félteni kell töllem ennyire? hiszen én is gyerek vagyok még, és hiába vagyok férfi, tudom mit lehet és mit nem csinállni. semmi olyat nem tettem és nem is akarok egy jó darabig... de egyszerűen sehogy se birok belenyugodni ebbe.. egyszerűen annyira szeretem, szeressük egymást hogy nem megy.. mit csináljak? valóban igaza van az apának hogy íly módon cselekednie kelljen? valóban sok az az 5 év korkülömbség? nyugodjak bele és tegtek úgy mint ga mi sem lett volna? ilyen esetben ti mit csinálnátok?! én nem akarok ebbe belenyugodni.


2014. dec. 8. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg amit az apja csinál, az sem normális.

2014. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy a fiúk később érnek 1-2 évvel, szerintem pont összeilletek korban.
2014. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

épp ez az.. egyszerűen nem birok belenyugodni.. olyan kis cuki enni való csaj.. és szeretem.. nem birom kiverni a fejemből.

mit csináljak?!

2014. dec. 8. 00:18
 4/9 anonim válasza:
Szia :) most vagyok 19 a baratom 25 . 6 ev van koztunk . 14 eves korom ota eggyutt vagyunk. Nem beteges az 5 ev. Az en anyukam nagyon kedvelei a baratom. Saj alom h a baratnod apja ilzen pszihopata. Kuzd a lanyert. :) jogilag eggyut lehettek akkor lenne gaz ha 14 alatt lenne. Mivdl 15 eves jogok szerint akar 62 evessel is szeslhetne szoval nem kovettetek el semmit. Hajra szoritok :)
2014. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kuzdj*
2014. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen soknak, lehet fújjogni, de teszek rá!
2014. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó. a baj csak az, hogy az apja egy igénytelen 170 kilós ember én meg 54.. nem egy sújcsoport. és amilyen gagyne mondjam mire lenne képes hogy ne férkőzzek a lánya közelébe... barátnőm pedig fél az apjától... meg is van az oka... hogy tudnám kicselezni az ősöket?
2014. dec. 8. 00:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne hagyd csak valahonnan ki kéne deríteni, hogy az öregre hogyan lehet hatni. érthető egyébként, hogy védi a lányát, de mindentől nem védheti meg. nem egyszerű
2014. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a baj, nem igen lehet hagyni.. kifogtam egy olyan embert akitől a faluban rettegnek, nem jó körökben mozog. a legroszabb az hogy minden fiútól félti. kocsival viszi hozza a lányát a suliból és ahogy halottam ezek a dolgok miatt már követi is.. és ha még beszélnék is vele, nem lenne valami szép eredmény belőle.
2014. dec. 8. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!