Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek csak a külső számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Minden áron el akarja velem hitetni egy ember hogy én "jóképű" vagyok mikor számomra évezredekig harcoltam a belső békémért és harmóniámért és most a semmiért?

Hogy van ez?



2014. dec. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Reménytelen vagy....


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Nem, a külső is fontos, meg a belső is.

2014. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő számít, a belső és a külső is.
2014. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első benyomást egy lányban/fiúban a külső teszi, bárki bármit is mond. Az, hogy lesz-e köztetek valami komoly az már a belsőn múlik :)
2014. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van aki szerint a szépség belülről fakad. Ő volt hasfelmetsző Jack. :-)
2014. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fahéjas Alien ***** válasza:
Nekem a kaland és a fantázia, amit a külső mögött látok O.o - csak sajnos ilyen rész nem sok emberben van, meg hát ez az én hibám is valahol, mert rettentő szubjektív mérce.
2014. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, és itt rá a példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__635..

Amíg nem kap képet addig semmit nem hajlandó elárulni magáról, mert szerinte alap a jó kinézet!

Gratulálok az ilyen ostobáknak! :(

2014. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
külső megfog belső megtart! ;)
2014. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!