Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok munka, kevés szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok munka, kevés szerelem. Hogyan javíthatnék a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 25 éves, én 22. Az utóbbi kb. egy hónapban többet dolgozik, nyilván fáradt, amit meg is értek, igyekszem megkönnyíteni a nehéz napjait,pl. elrejtek cuki üzenetet a kocsijába, küldök neki ebédet stb, egyszóval nem szeretnék több terhet rátenni. Ám sajnos a kapcsolatunkra is kihat a sok munka... Heti 3-4x alszunk együtt. Mostanában ha hazaérünk nem foglalkozik velem,leül a tv elé,játszik a telefonján,aztán alszunk,alig szexelünk. Próbáltam beszélni vele, hogy csak napi 20 percet foglalkozzunk egymással,mert így el fogunk távolodni egymástól,azt mondta,nem ígér semmit,most 100%-ig a munkára összpontosít,majd ha vége a nagy hajtásnak,más lesz minden. Csak hogy addigra tényleg félek hogy eltávolodunk...
2014. dec. 8. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd vele, hogy szeret e téged igazán, vagy sem?! Mert ha játszani van energiája, akkor arra is fordíthatná azt az energiát, amit pl a játékra fordít...


Azért tanácsolom ezt, mert mi is hasonló cipőben járunk a párommal. Mi viszont azt a pici időt, amit ébren vagyunk este, és együtt töltünk, egymással foglalkozva töltjük.. Értsd ezt úgy, hogy közös vacsi, együtt nézünk filmet, összebújunk, együtt visszük ki a kutyát sétálni, ha videó játékozunk,akkor azt is együtt, szóval számomra csak az nem tiszta, hogy miért nem veled foglalkozik, miért inkább játszik, tévézik...

2014. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet.

Sajnos a megoldasra csak egy nagyon sablonos tanacsot tudok adni: foglalkozzatok tobb idot egymassal.

Neha, csak neha, a tv/telefon helyett menjetek el setalni, moziba, vagy maszirozzatok meg egymast, stb.

En azt is csinaltam, hogy kozosen jatszunk valami jatekot (pl rayman). Ez kockulas, de megis egyutt toltott ido.

Hetvegeken meg legyen neha 1 nap, amikor teljesen egymassal foglalkoztok. Nincs facebook meg hasonlok, "randi" van. :)

2014. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

a közös játék jó ötlet, de azért neki is kéne tenni a kapcsolatotokért. Oké, h sokat dolgozik, de basszus, ne csak neked legyen már fontos, ami most van. Oké, h a jövőben tervezi, h minden más lesz, de ha a jelenben nem tesz érte szinte semmit, lehet, h nem lesz később, amiért tegyen.

Tudom, h ilyen szituban nehéz, de akkor is: ha fontos neki ez az egész; tegyen érte.

2014. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!