Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű az, hogy egy fiatal fiú nem tud megmaradni egy lány mellett?

Figyelt kérdés

Olyan nincs hogy a barátnője a mindene és meg se fordul a fejében az hogy milyen lehet mással? :S

15-18 évesekre gondolok.


2014. dec. 8. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos baromi éretlenek a tinik, tisztelet a kivételnek. Ez ugyanúgy lányokra is vonatkozik. Pasik meg még 2-3 évvel később érnek. + a mai "divat" azt diktálja, hogy mindenkivel lefeküdni meg hetente mással járni, mert az "menő"... -_-" Meg ha mégis "szeretik" egymást, azért sem szokott a dolog hosszútávú lenni, mert ebben a korban mindenki sokat változik/alakítja a személyiségét, na meg még azt sem tudják elbírálni tudnának-e a párjukkal együtt élni, gyereket nevelni, stb. Ezt az utóbbit többször felnőttek sem jól választják. Én mindig komoly kapcsolatot kerestem, a barátom felnőtt, mellette nyugodt vagyok. 16/L
2014. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, csak ritka.

Függ a gondolkodásmódjától, a neveltetésétől és sok egyéb tényezőtől. Ne ess az általánosítás hibájába, mert minden ember egy egyéniség.


Az tény, hogy sok fiatalt befolyásol negatítvan a sok szenny, ami a médiából jön, meg sok buta amerikai filmből.


(pl a tipikus "ki kell élned magad" baromság...)


De ez csak azt jelenti, hogy gyakori valami, nem azt, hogy törvényszerű.


Másrészt ebben a korban mind a fiúk, mind a lányok nagyon éretlenek fejben és nem készek igazán lelkileg egy kapcsolatra, csak azt hiszik magukról. Ez sok mindent megmagyaráz persze.

2014. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar. A lanyok ugyanilyenek. Keresd a valaszt magadban.
2014. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem voltam ilyen. 4 évig tartott az első kapcsolatom, és nagyon nagy hülyeség miatt mentünk szét, de nem az miatt mert másra lett volna szükségünk.
2014. dec. 8. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mas lany meg ahogy meglat egy 2 centivel izmosabb karú fiút mar csalja is vele a baratjat.

Minden nemből van mindenfele ember.

2014. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én meg olyan vagyok, aki a végletekig kitart a párja mellett, és nem érdekel, hogyha nem ő a legizmosabb, meg legjóképűbb pasi, nekem az a fontos hogy egy legyen a lelkünk, és az a pasi aki fel is fogja hogy mit jelent ez, az számomra a tökéletes, de eddig még csak egy ilyen fiúval találkoztam.
2014. dec. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!