Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korára kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korára kell egy pasinak teljesen önálló egzisztenciával és jól fizető állással rendelkeznie, egy átlagos magyar csaj elvárásai szerint?

Figyelt kérdés

saját hitel mentes lakás/kertesház, saját hitelmentes autó ami kb. 5 évnél fiatalabb, legalább 250 000 forint nettó fizetés. (kb ezt értem önálló egzisztencia alatt).


Mindezt hány éves pasitól várja el egy átlagcsaj?


2014. dec. 8. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

21 évesen van egy 21 éves saját autóm, egy felsőfokú OKJ-m és bruttó 230ezer fizetésem. Ahogy észrevettem a korosztályomra ez nem jellemző, még anyutól kapják a zsebpénzt. Saját lakásról nem is álmodhatok, várnom kell míg nem öröklöm valamit, addig gyűjtögetek és dobálom az ezreseim a lakástakarékba.

De a lényeg, nem vagyok rossz srác, sokan mondják, hogy helyes vagyok. Több évig is éltem már kapcsolatban, van tapasztalatom. De őszintén ez egy nőt sem érdekel, magasról leszarják :D

Nekik mind1, hogy apucitól van a verda vagy magad kerested-e meg. Esetleg nem is szempont. Sokkal fontosabb, hogy légy népszerű és tucat. Csillógó csoróság a divat!

2014. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát, a csajok 70-80% biztos hoppon marad, ha ilyen férfit akar...

Nekünk megfelel a hitelmentes nem túl nagy falusi ház, a 14 éves hitelmente swift, és hogy a kettőnk fizetéséből szép lassan gyűjtögetni is tudunk. Sőt nyaranta futja egy 4-5 napos nyaralásra is.

Nem kell azt hinni hogy nincsenek igényeink, csak a felesleges luxust nem igényeljük.


Egy kapcsolatban a nőnek is tennie kell a közös boldogulásért, de ilyen nőt találni is kell.

Az a nő aki eltartatja magát, nem is dolgozik, semmit nem fektet a kapcsolatba, sőt gyereket sem akar, annak az élete semmit nem ér. Nem csak elvárni kell dolgokat

2014. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25 évesen brutto 450k fizu van egy napi használatos kocsim meg egy "hobbi" amire ha éppen futja költök ha nem nem majd egyszer egy szépség lesz belőle egy romként vettem mostmár használható. van egy tehermentes 70nm es ház amit saját erőből ujítok fel(ablak csere meg villanycsere azt persze melos de padlozni falazni vakolni festeni haverokkal) főzök mosok takarítok nincsenek nagy igényeim eljárok kocsmázni haverokkal kb ennyi...van laptop telo de pl tv-m nincs nem is vágyom rá van egy ps2 pár játékkal...kondit uszit cég álja...havi ilyen bő 100-150et félre teszek kérdés nélkül nem lehetetlen elvégeztem egy egyetemet és egy multinál van állásom amit még szeretek is...( a kocsim nem 5 éves egyik se de mind2őt szeretem)
2014. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!