Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarok egy szaunát be a házamba. Barátnőm azt mondja luxus az mar én szerintem meg nem. Össze vesztunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ehhez tudnunk kéne az anyagi körülményeiteket.
2014. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekünk van
2014. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha megengedhetitek magatoknak, akkor nem luxus. Nem csak a beépítés, hanem az áram, vagy egyéb energiahordozók fogyasztásának árát is belekalkulálva nektek kell eldönteni, h megéri-e. Ha "simán belefér" a büdzsébe, akkor sztem nem problematikus, főleg, h nagyon egészséges.
2014. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anyagiakba nem gond
2014. dec. 8. 13:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne luxus? Ha anyagilag megtehetitek, akkor miért ne lehetne szaunátok? Van néhány ismerősöm, ők mind családi házban élnek, meg még anno, amikor távközlésinél dolgoztam is láttam, hogy a családnak saját szoláriuma volt az egyik félreeső helyiségben. Nem hinném, hogy sokkal drágábbak lennének ezek a dolgok, mint egy normál zuhanyfülke készre építése.
2014. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha havonta kerestek 47000 Ft-ot, akkor ne akarj szaunát. Ha naponta, akkor oké.
2014. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ha nem gond a szauna,akkor csináld meg nyugodtan,neked van igazad,ha ki tudod fizetni az árát.
2014. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem attól luxus valami hogy megengedheti e magának, hanem hogy az a dolog a közfelfogásban annak számít e.

Igen, az otthoni szauna luxus. Van aki megengedheti magának, van aki nem...a luxus már csak ilyen. De azt fenn is kell tudni tartani, nemcsak megvenni.

Ti tudjátok h megengedhetitek e és hosszú távon fenn tudjátok e tartani. Ki kell számolni.

2014. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Barátnőm azt mondja hogy az felesleges helyet foglalna/egy polctól a fürdőbe meg kell szabadulni ez igaz es a pipere asztaliját szám űzni kell/

Anyagilag ketten nettóba úgy 900000ft keresünk nettóba persze most hogy ez sok vagy nem az más kérdés marad bőven belőle autók cégesek nagy kiadásunk igazából nincsen 37000ft a villany számlám a fűtés 55000ft

2014. dec. 8. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy kell-e, hányszor használjátok? Mert ha havi egyszer-kétszer, azért felesleges, kb. soha nem hozza vissza az árát. Én pl. ezért nem veszek szoláriumot sem otthonra (pedig megtehetném), inkább elmegyek egyszer havonta 1000 ft-ért.
2014. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!