Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai szerintem de szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai szerintem de szerinte nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátommal és már látni akarja a felső testrészemet persze meztelenül. Szerintem korai de szerinte nem. Ráadásul 80/A melltartót hordok és egy kicsit szégyellném és hát nem vagyok az a nagyon sovány alkat. Nem nagyon merem így hogy ilyen gondok vannak. Mit javasoltok? Normális válaszokat. :/ :(
2014. dec. 1. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fél év szerintem elég idő ehhez hogy rájöjj, persze ha még nem állsz készen rá akkor felesleges erőltetni
2014. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fél év az nem kevés idő, hány évesek vagytok ? :)
2014. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De persze mind a kettőnk 15 éves..
2014. dec. 1. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ne ő döntse már el, hogy szerinted korai-e vagy nem
2014. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha szépen kéri és rád bízza a döntést és nem erőszakoskodik akkor mutasd meg neki :) vagy mond hogy majd, és rövid időn belül megmutathatod :) Szégyen nem szégyen én nem tudnék sokkal tovább várni, gondolom nem csak megdugni akar ha fél évig várt ezzel is :) De ezt te érzed igazán
2014. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 EffyStonem96 ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Az is számít.

De amúgy gondolj arra, hogy fél éve veled van. Akkor nyilván úgy tetszel neki, ahogy vagy, különben nem jutottatok volna el idáig. Szóval nincs mit szégyellned előtte. :)

És azért ez nem egy akkora dolog. Nem a szexet hozta fel, csak szeretne látni :D

Esetleg elmondhatod neki, hogy te így gondolod, és hogy nincs meg a kellő önbizalmad. Ha igazi pasi, majd tesz róla, hogy legyen :D

És akkor már te fogsz könyörögni neki, hogy ugyan, vegye már le a melltartód :P

De ha nem vagy kész tényleg, akkor ne erőltessétek.

De beszélni lehet róla, és máris egy lépéssel közelebb vagytok.

Utána pedig haladhattok kis lépésekben is.

AZ tényleg nagyon fontos, hogy nincs mit szégyellned előtte, hisz a barátod :)

2014. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De az a gond hogy kicsi 15 évesen és ahogy ismerem ez nem elég neki :/
2014. dec. 1. 21:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Fél éve jártok állítólag szeretitek egymást, és még semmi, egy félmeztelenségért is könyörögni kell??? :O


A helyzetnek nincsen teljesen jó megoldása. "párkapcsolatosdit játszotok", s mint ilyenbe ez tényleg nem fér bele. Nagyon gyerekek vagytok még, (komolyan mondom) kár ebből ügyet csinálni. Mozi, csók, séta, randi, ez a tiniszerelmek főbb ismérve. Megértem, hogy nem vagy erre (sem) kész, mert egyelőre ez nem párkapcsolat, hanem diákszerelem.


Szóval nem kell ebbe belemenned, ez nem komoly :)

2014. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A melleddel biztosan semmi gond nincsen, ezzel ne is foglalkozz. Kár szégyenkezni. SOHA ne kérj bocsánatot a világtól azért mert vagy, és te ilyen vagy!

egyébként nem is kell!

2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

15 évesen még korai. De nem értem, hogy kezdődött ez? Bejelentette, hogy "szeretném látni a melleid!" ? Fél éve szeret téged, nem hiszem, hogy baja lenne azzal, hogy nem vagy sovány alkat, hisz idáig is látott téged.

Szerintem korai. De tedd fel a kérdést: Te szeretnéd látni az ő takargatott testrészeit?

2014. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!