Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bűn ha nő félrelép?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn ha nő félrelép? Elvégre a férfiak sokkal többször lépnek félre, és szerintem nem korekt az egész, és szerintem nincs rossz abban ha mi is félrelépünk, mert azért sok férfi megérdemli

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyformán rossz a férfi és a női hűtlenség is.

"mert azért sok férfi megérdemli" - és azokkal a férfiakkal mi van akik hűségesek? Nekik is bűnhődniük kell? Ők nem érdemlik meg, hogy a feleségük is hűséges legyen?

2014. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pff... gratulálok az értelmi szintedhez és az értékrendedhez.

A megcsalás nem "úgyis megérdemli" alapon működik, hanem "gerinctelen suttyó vagyok, aki képtelen tenni valamit a rossz kapcsolata megjavításáért, ezért inkább máshol keresek vigaszt, és aztán mosom kezeimet" alapon. Sem a nőnek, sem a férfinak nem szabadna ilyet tennie, abszolút nulla erkölcsi érzékre és kommunikációs képességre vall. Ha valami nem tetszik, ha úgy gondolod, a férfi megérdemelné, akkor szépen szakíts vele. Az, hogy milyen nemű vagy, nem jogosít fel arra, hogy röhögve átverj, kihasználj bárkit is.

2014. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Visszavezethetnek a Dunaba geppuskazas nemes intezmenyet..
2014. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eleve vannak, akik hűtlen fajták. Na őket nem vissza csalni kell, hanem dobni.

Aztán a megcsalás sehol sem bocsánatos, se csajnál se pasinál.

Az más hogy a társadalom másként ítél meg titeket mint minket...

De szerintem egyforma a kettő.

2014. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt kapcsolatom,szűz vagyok,ez csak a meglátásom a mai világban sajnos
2014. dec. 5. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
1#
2014. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rosszak a meglátásaid.

Alapból nincs értelme egy ilyen párkapcsolatnak ahol csalják egymást fűvel fával. Az már nem kapcsolat.

2014. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne is legyen még úgy 10-20 évig, ha lehet.
2014. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A megcsalás mindkét fél részéről "bűn", helyesebben fogalmazva, bárki is követi el, saját magával, és a kapcsolatával is rosszat tesz, nemtől függetlenül.

2. Olyan nincs, hogy valaki megérdemli azt, hogy ÉN gerinctelenül viselkedjek. Ha megcsalsz valakit, nem lesz attól kevésbé szánalmas tett, hogy a másik esetleg rászolgált!!!

2014. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!