Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy lány aki tetszik de elég keveset beszélünk?

Figyelt kérdés
1 hónapja "megismerkedtem" egy lánnyal egy közösségi oldalon. Elég személytelen de sajnos más lehetőség nem volt mert annyira közel nem lakik hozzám. Ahol én lakom onnan egy nem messzi városba jár középiskolába. A lényeg, hogy már egy hónapja beszélgetünk és már volt, hogy célozgattam egy találkozóra de sosem jött össze mert mindkettőnknek elég fontos a tanulás az életében. Talán neki még fontosabb mint nekem. Van, hogy esténként már nem ír vissza csak megnézi, aztán van, hogy másnap este válaszol valamit. Nem rég írtam neki, hogy kicsit többet beszélgethetnénk amire azt válaszolta, hogy nem csak rajta múlik. A kérdésem az lenne, hogy mit csináljak, hogy többet beszélgessünk vagy, hogy eljöjjön valahova? Tényleg tetszik a lány. 18 évesek vagyunk mindketten.

2014. dec. 8. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd el a számát, és beszélj vele. Kűldj neki sms-t. Video chateljetek. Vitess neki ajándékokat, virágot csokit, szerelmes verset, kedves aproságokat. Aztán győzd meg hogy találkozzatok. 3 hét alatt meg van, az egész.
2014. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ez nekem kicsit nyomulósnak tűnik. Nem szeretnék nyomulni mert abból nem mindig sül ki jó, sőt.
2014. dec. 8. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Finoman kell adagolni, és akkor nem lessz nyomulós.
2014. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!