Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke herceg fehér lovon?

Figyelt kérdés

Mennyire hisztek még ebbe? Vagy tényleg csak a mesében van? Volt már olyan h megláttatok egy fiut, és elsőre tudtátok hogy ő az igazi? És volt olyan h láttátok egyszer, de nemtudtatok rola semmit, majd később újra összehozott vele titeket a sors?:) kort és nemet plz


23L


2010. jan. 31. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Én barna herceg vagyok egy csacsin, sajna, és amíg a szőke herceg izmozik púderes p*csével, én addig vágtatva elrabolom a bámészkodó hölgyeket. :D
2010. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
lol ez mekkora :D:D xD
2010. jan. 31. 23:43
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
En mikor meglattam...tudtam, egy nap a ferjem lesz, igaz nem szabad elore inni a medve borer, de azota egyutt lakunk. Szerintem van, csak sokan beleunnak a varakozasba es elemnnek egy csacsin :)))(egyebkent tetszett)
2010. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

én láttam egy fiut, tudom h ő a lovas, ien még nemvolt nálam, h elsőre valaki ennyire megfogjon és ne tudjam kiverni a fejemből... ez volt egy hete, nemláttam azóta sajnos a suliba, de remélem még összefutok vele ...

sok csacsis akar tőlem kapcsolatot, de nekem egyszerűen most nem megy, ez a fiu jár az eszembe....

2010. jan. 31. 23:51
 5/19 anonim ***** válasza:
hat csak igy sponta, h meglatni es megszeretni nem, de ugy, hogy eszre sem vettem :"> csak o es kezdtunk beszelgetni a vonaton es azota egyutt vagyunk..
2010. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
jaj amugy 20/L
2010. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Hercegi címek nincsenek már, a ló is kiment a divatból. Úgyhogy a herceg fehér lovon = jól fizetett üzletember drága autóban. Ők ténylegesen léteznek.
2010. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nekem nem ien kell, hanem az igazi...:(
2010. febr. 1. 00:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem egy fehér lovon ülő herceg vett el, de róla egy év ismeretség után tűnt ki, hogy az. Vagyis hogy tisztességes, korrekt, nőket és egyéb embereket is tisztelő olyan valaki, akire felnézni abszolút lehet, aki teljesen megbízható és felelősen gondolkodik amit megmond az úgy van, tud vezetni, és képes szeretni. Külsőre átlagos volt. A mosolya tetszett, de semmit nem éreztem iránta, míg egyévi ismeretség után eme lovagias belső tulajdonságok ki nem világlottak. Máig ódákat zengek neki arról, milyen nagyszerű ember, és ezt nagyonis meghálálja. 15 éve.
2010. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3. vok, es az igazinak semmi koze a penzhez, ha nekem kell valami, azert en is meg tudok dolgozni. Altalaban a vesztes pasik, akik nem tudnak becsajozni szeretik azzal hitegetni magukat, hogy mi nok csak a penzre bukunk, pedig ez a tobbsegunkre annyira nem igaz:S
2010. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!