Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke herceg fehér lovon?

Figyelt kérdés

Mennyire hisztek még ebbe? Vagy tényleg csak a mesében van? Volt már olyan h megláttatok egy fiut, és elsőre tudtátok hogy ő az igazi? És volt olyan h láttátok egyszer, de nemtudtatok rola semmit, majd később újra összehozott vele titeket a sors?:) kort és nemet plz


23L


2010. jan. 31. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

00:24


Legközelebb Nepálban vagy Bhutánban találkozhatsz még igazi hercegekkel.


Szváziföldön is, csak ott beraknak egy több százas hárembe, és az arab térségben sem jobb a helyzet.

2010. febr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben. Én úgy hiszem, hogy mindenkinek több olyan ember jöhet az életébe akivel le tudna élni egy életet. A kérdés, hogy vajon a másik is le tudna-e élni velem egy életet. Egyszer éreztem ilyen hirtelen megdöbbenést, mikor ahogy megláttam megszűnt a külvilág, de akkor 14 voltam, úgyhogy azt hiszem ez hanyagolható is:)


21/L

2010. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Én úgy hiszem, hogy mindenkinek több olyan ember jöhet az életébe akivel le tudna élni egy életet."


Hát igen, kb. minden 5.-10. ellenkező nemű személy megfelelő egy házassághoz. Ha nem így lenne, már kihalt volna az emberiség. De lehet, hogy ennél is kedvezőbbek az arányok.

2010. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

dehát csak van mindenkinek egy "igazija" nem? akit hha meglát akkor tudja h Ő az ...

vagy túlságosan álomvilágba élek?

2010. febr. 1. 12:41
 15/19 anonim ***** válasza:

"dehát csak van mindenkinek egy "igazija" nem? akit hha meglát akkor tudja h Ő az ...

vagy túlságosan álomvilágba élek?"


Nem. Mindenkinek van igazija. Ha összezárnak téged egy véletlenszerűen kiválasztott, korban hozzád illő férfival mondjuk 1 hónapra úgy, hogy együtt kell vele élned, mint férj és feleség, megosztva vele az élet örömeit és nehézségeit stb., és sokat beszélgettek, akkor kb. minden ötödik-tizedik férfi esetén az 1 hónap végére úgy éreznéd, hogy ő a nagy ő, és össze is házasodnátok, lehet, hogy életetek végéig együtt is maradnátok. Kb. ez az arány. Ha ennél lényegesen rosszabbak lennének az arányok, már kihalt volna az emberiség.


Mindez tudományos tény. Az egy modern nagyvárosi életformához tartozó és modern irodalomban táplált, egyébként alaptalan mítosz, hogy csak nagyon kevés ember megfelelő partner, vagy hogy szinte lehetetlen hű társat találni. Ennek a mítosznak megvannak az okai, de nem mennék bele, mert sokat kellene gépelni.

2010. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
van egy fiú akit régebben párszor láttam, és eszméletlenül tetszik, ugyan nem szőke és lova sem volt, csak egy kutyája és fekete haja, nem tudom mennyire számít, hogy rengeteget gondolok rá amióta nem látom, és tényleg úgy érzem, hogy tökéletes, szval részemről szerelem az első látásra:D aztán ki tudja mi van most vele, lehet egyszer összehoz minket a sors..:D
2010. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nálamis, ugyanezvan, 1 hete láttam egy fiut, azóta enmtudom elfelejteni, sose fogott még igy meg senki ... :( de azóta nemláttam, és szinte esélyem sincs sztem h láthatom ..:(
2010. febr. 1. 15:38
 18/19 anonim ***** válasza:
én írtam utoljára, hát figyu, én vagy 1, másfél éve láttam.. :)
2010. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
én ennyi időt ki sem bírnék ... :S hihetetlen, lehet gyerekesen hangzik, de rendesen kínlódok h nemtudok róla semmit, és nem látom... :S:D
2010. febr. 1. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!