Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen legyen egy ideális, jóképő pasi? (herceg fehér lovon)

Figyelt kérdés

KÜLSŐ alak,magasság,kilogram,hajszínn,szemszín,stílos,hajhossz,


BELSŐ el ne feledjétek!


2010. jan. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
sose felejtsd el a belsőt!:D
2010. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mint a barátom :$

kicsit macis..de csak kicsit

kb 170 lehet

h hány kiló azt megtippelni se tudom nem duci de nem is vézna:D

sötétbarna haja van világos barna melirral

óriási barna szemei ^^

sokan emonak titulálják,külsőre..de nem az

hát a csitrije az elől félhosszú..félrefésülve...hátul a haja is kb ugyanakkora..vasalja,mert amugy nagyon göndör^^

2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok a belső..romantikus,kedves,édes,bármit meg lehet vele beszélni,illedelmes,megértő,figyelmes,álltalába kenyérre leeht kenni ^^
2010. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső:..hmm..legyen 1 kis hasa,kb 170 magas, ne legyen kövér, de túl sovány se,szőke és kékszemű..:D:D..imádooom..:D:D..,hát a stilusa legyen laza és sportos, rövid haj, ja és jóképű..:P

Belső:..legyen jó humora /ne unatkozzak mellette/, legyen romantikus, figyelmes..kb ennyi..

2010. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

belső: figyelmes, humoros, illedelmes és kedves

külső: alak? hát nem tudom, arányos..:D lehet egy kis has, meg legyen nagyobb darab, szóval nézzen ki jól..:D magasság.. olyan 175-180(és magasabb) körüli.. a testsúlya meg mint már említettem legyen annyi, hogy arányosan nézzen ki ezzel a magassággal:D, a hajszín, hát fekete vagy barna, szemszín mindegy, de én a zöld és a barna szemet szeretem, a stílusa hasonlítson az enyémhez, szeresse a keményebb zenéket, de hallgasson meg mindent amit igényesnek tart. a haja meg mindegy, csak álljon neki jól, de nekem főleg a hosszú raszta, vagy a nagyon rövid jön be.

2010. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

külső: magas, kidolgozott test, tudjon öltözködni,de ne legyen divatmajom, az arcához és stílusához megfelelő haj

belső(ami sokkal fontosabb mint a külső!): hűséges!, kedves,okos(de nem okoskodó), humoros, mosolygós, megértő, figyeljen oda a nőre(mert hát melyik nő nem szereti azt ha olykor babusgatják?:) ilyenek...

2010. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külső: Barna, vagy fekete hajú (de nem festett), magasabb nálam, tehát legalább 170 centi. Ne legyen sok súlyfeleslege, mert akkor agyonnyom az ágyban, és egészségtelen is. A legfontosabb, hogy legyen ápolt.

Belső: Lehessen vele jókat beszélgetni, legyen ragaszkodó. =)

2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!