Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit ad a parjanak karacsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ad a parjanak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Mindegy hany eves, mi a hobbija, sajat keszitesu vagy vett stb., a lenyeg, hogy a kerdes noknek szol! :) ( es nem a nokrol.. :D) Csak kivancsisagbol, irhattok kort is es, hogy hany eve vagytok egyutt! :)
2014. dec. 8. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapos arcpakolást.
2014. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagyunk együtt :D és én sztem varrok neki vmit :D esetleg készítek neki egy képkeretet
2014. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírnám, csak félek, hogy meglássa, úgy meg nem az igazi. :D
2014. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
egy nagy pofont ha hazajön aztán beszélgetünk majd kidobom:D
2014. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is mindenkepp szeretnek neki valami olyat, amit en keszitek ( a vacsoran es a sutiken kivul, mivel egyuttelunk :D ), mar elkezdtem pinteresten bongeszni, van is par otletem :P
2014. dec. 8. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
facebook jelszót, az lenne az igazi meglepetés haha :D
2014. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D nalunk az mar nem! :D
2014. dec. 8. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden évben íratok vele egy kívánságlistát és abból választok, így tuti olyat kap amit szeretne és meglepi is lesz, mert nem tudja pontosan mit fog kapni. De idén még nem készült el vele.
2014. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!