Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan szerelmes ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelmes ember akinek a büszkesége erősebb mint az érzelmei, és inkább hagyja veszni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Büszkeség ebben az esetben csupán annyi, hogy egy semmiségen összevesznek, a férfi durván megbántja a nőt, sőt szakít vele hirtelen. Ezek után a kidobott megbántott fél még mindig szereti, még reméli hogy ez csak ideiglenes, és várja hogy békülést-újrakezdést kezdeményezzen a férfi...viszont annak eszébe sincs bocsánatot kérni, ahhoz túl büszke, úgy tűnik inkább valóban véget akar vetni a kapcsolatnak. 5 nap tellt el a szakítás óta. Meddig érdemes várni és reménykedni? Jól sejtem, hogy ha továbbra sem keres, akkor itt nem büszkeségről van szó hanem inkább előre eltervezett szakításról, amit egy ilyen kis veszekedés ürügye mögé bújtatott?
2014. dec. 9. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik sok ilyen férfi.
2014. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a biztos jó kimenetel az lehet ,ha úgy kezdesz el tovább lépni ,hogy közben nyitott maradsz arra,hogy még felbukkanjon. Tehát ,h ne rá alapozd a boldogságod,de ha jön ,akkor fogadd el tőle ,mert még szereted. Ezáltal nem is tudsz túllépni teljesen . Ez viszont egy ideig működik csak,egy idő után már a tovább lépés marad ,mert az illető nem lépett.
2014. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán. Én nem egy olyan embert ismertem, aki a büszkesége miatt vesztett el párt, barátot. Ha lány lenne, még lehetne a lelkére beszélni, de pasiként csak az élet csattanós pofonjai taníthatják meg arra, hogy néha el kell dobni a büszkeséget, és - az ő szemszögéből - kompromisszumot kötni.


Ha sok kis veszekedésetek volt eddig, akkor csak betelt nála a pohár.


Szerintem próbálj meg túl lenni rajta, nem érdemes reménykedni ilyen helyzetben. :/ Sajnálom, hogy vakvágányra futott a kapcsolatotok; nagyon nehéz lehet, ha még ezek után is szereted.

2014. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy a fejében mi játszódik le csak találgatni lehet.

Nem reménykednék,ha büszkeség ha nem.Ő bántott meg tèged.

2014. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam az történt, hogy egy lánnyal szerettük egymást, de ő megpróbált féltékenykíteni egy idősebb pasival.


Én meg kiléptem az egész háromszögből, amire ő nagyon megharagudott rám, és dacból is összejöttek.


Ez büszkeség? Szerintem nem. De ha igen, akkor sem zavar. Máig büszke vagyok magamra. :)

2014. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a hegy nem megy....

Beszélni kell róla, de ha tényleg semmiség volt, lehet csaj van a dologban.

2014. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogy szerettem a lányt, de nem volt hűséges típus, ami ugye később derült ki. Amikor szakitottam vele, meg utánna rá hónapokig azerettem. Ha nimcs büszkeségem, akkor máig csalna én meg tűrném... áhh, jo hogy nem vagyok hülye :-)


Szerintem a párod is büszke, de én is azt mondom, hogy kedj ismerkedni.

2014. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ilyenkor szokott kiderülni, hogy az a dolog mégsem egy "semmiség" volt, amin összevesztek :-)


Vagy B opció, előre tervezett szakítás ürügye, én már csináltam ilyet, nem vagyok rá büszke, de működött, és kevésbé fájt, mint az igazság.

2015. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!