Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem járnak?

Figyelt kérdés

Tök normális lány vagyok. Már úgy vágyom egy kapcsolatra,mindent megteszek érte (ápolt vagyok,öltözködésem is jó,próbálok kedves lenni mindenkivel),de senki nem érdeklődik utánam. Mit tegyek?:(

15/L



2014. dec. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

én is mindent megteszek, de nekem se jött össze :/

van kedved beszélni? 17F

2014. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugyanez a problema:') nekem sem jon ossze semmi:( valamit nagyon elszurhattunk:') 15/l
2014. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 évesen ne várjatok életre szóló nagy szerelmet. Ha kevésbé keresitek, hamarabb megtaláljátok ;)
2014. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén ez a helyzet... :/ 18/f
2014. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd jön magától, de arra is figyelj hogy ne add oda magad csak úgy, ne legyél könnyen kihasználható.
2014. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A környezetemben mindenkinek vagy van,vagy volt barátja/nője. Annyira rossz nézni. :(
2014. dec. 9. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez miért lenne jó? Ennyire magányosnak érzed magad? :/ Amúgy fog változni, fiatal vagy ne aggódj. csak tényleg arra figyelj hogy ne dőlj be az első Rómeónak.
2014. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!