Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak! Tartsak szeretőt, vagy ne?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, ragaszkodom hozzá. Szinte az elejétől kezdve szar volt a szex, de úgy gondoltam, hogy nem ez a lényeg, inkább szeressen és becsüljön meg, a szex meg nem lényeges, beérem annyival és kész. Csak az utóbbi időben bármivel is próbáltam felpezsdíteni a szexuális életünket, egyszerűen nem megy. Nem képes kielégíteni (nincsenek nagy igényeim) és ha valamit mondok, h h csinálja, az rosszul esik neki, h megemlítem stb... idén megkérte a kezemet, nagy volt a boldogság. De úgy érzem, besokalltam és nyitnék már más felé, titokban. A páromat nem akarom elhagyni, szeretem. Mit tegyek? Fiatal vagyok, nem akarom megvonni magamtól a szexet, de a páromtól nem kapom meg, amire szükségem lenne!

2014. dec. 10. 02:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Könnyű azt tanácsolni, hagyd ott. Ez sem jó megoldás. Lehet, hogy az élet más területén egy tökéletes társ. S tudod, nem mindenki olyan környezetbe nőtt, h. nyíltan tudjon a szexről beszélni. Férfi hiú is, ezért nem tetszik neki, ha szólsz. Tökéletesen megértlek. Az én esetem is ilyen. Sose hagynám el, jó apa, jő férj, csak a szex....nem lehet vele erről beszélni. Magába fordul, .... Hát, nem dicsőség, de nekem szembe jött a SZEX. Nehéz volt a lelkiismeretemmel kuzkodtem. Se vele, se nélküle állapot után...megbékéltem magammal. Nekem erre szűkségem van. Vele szex, férjjel az életem. Sose mondanám el neki, nem akarom megbántani. Most lehet lepontozni.
2014. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy az élet más területén egy tökéletes társ."

Lehet. De hogy is van ez? Lehet, hogy az élet más területén egy tökéletes társ, csak éppen nem tud bablevest főzni? Hát nem éppen ilyen volumenű dologról beszélünk. A szex, az intimitás az egyik, ha nem a legfontosabb szegmense egy kapcsolatnak. Ebben nincs helye megalkuvásnak! Ha ez nem működik, előbb-utóbb borul minden.

2014. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne menj hozzá véletlenül se!!! Majd ha már a felesége leszel, nem azt fogod mondani, hogy szereted így is, hanem ott fogod hagyni valaki másért, és elveszed tőle a gyerekét - ha lesz -, mert ugye, azt az anyának ítélik általában, szóval az lenne a tisztességes, ha nem ámítanád magad azzal, hogy szereted, mert nem szereted, csak jó, hogy van valaki, aki törődik veled, és otthagynád!!!!!!!
2014. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Helyesen: áltatnád magad...
2014. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mi lett végül?
2018. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!