Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasznál a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyunk, engem elküldtek otthonról ezért náluk laktam, de segítettem neki felújítani a házban egy részt.

Elég szépen haladunk, már mindjárt kész.


De egyre többet veszekszünk, amellett, hogy nem dolgozik, semmit sem csinál, piszkál, hogy nem csinálom, nem rakom le a szigetelést egy hete, mittudomén. Egy csöpp hálát nem mutat.


Most felment például a padlásra, osb-ből van a födém, mindjárt beszakad, de taposgál rajta és próbálja legányolni a szigetelést, de ez is lényegtelen. annyit, de annyit segítettem neki. akkor miért beszél úgy velem mint az anyám?


El akar üldözni? Csak kihasznált?


Vagy ez egy ilyen időszak nála?


2014. dec. 10. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden számításba jöhet, ezért kéne vele megbeszélned.
2014. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is, hogy lehet, hogy meg kéne nevelni egy kicsit, de nem tudom érdemes-e.

Viszont annyit költöttem, és dolgoztam ezzel a lakással hogy nem fogok csak úgy elmenni. Mostmár itt maradok legalább még egy évet, aztán majd lelépek ha lesz elég pénzem.

2014. dec. 10. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Most akkor ki is a férfi?
2014. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Minden számításba jöhet?

De szerinted mit nem lehet vele megbeszélni, ha együtt élünk? Az alapvető probléma az, hogy az értékrendjeink ütköznek.


Példa:

őt zavarja, ha délig alszom egy szabadnapomon.


Engem nem zavarhat, ha ő délután 4 órát akar aludni, mert fáradt.


Példa:

Rámhárít minden felelősséget

2014. dec. 10. 12:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ki is a férfi? Egész héten burkoltam meg minden.
2014. dec. 10. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg? ne legyél asszony vágd nyakon, azt majd lefekszik aludni.
2014. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy érted bántalmazzam?

Komolyan gondolod?

Nyakonvágom (sajnos volt ilyen) visszaüt ez a ...va

2014. dec. 10. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2014. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó komment epic! xDDDDDDDD
2014. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ne röhögj, segíts. mi legyen?....
2014. dec. 10. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!