Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy pasi G. amikor ismerkedtünk akkor kezdet a kapcsolatom rossz lenni őszintén elmondtam mi a helyzet és őt nem zavarta. De mostanában a kapcsolatomat semmi sem tartja őssze. És G.-al valahányszor találkozom mindig ki erőszakolja a sexet (fel izgat és nyaggat vele) félek ha elhagyom a páromat ő érte akkor az rossz húzás lenne mert csak sexre kellek és a pénzem kell neki semmi több. G. azt mondja szeret együtt akar velem élni de nem érzi át a helyzetemet hogy nekem nincs hova mennem és ha csak arra hajt hogy a pénzem kell és a testem akkor rosszul járok vele.

Az elején sokat beszélgettünk lelkiztünk én 23vagyok G.26éves a szakítófélbeni párom 25éves.

Lényegében félek hogy ki akar használni mert nem adott arra utaló jelet hogy valóban szeret mert ok hajt rám már több hónapja de minden társkeresön fent van és volt egykét randija is de azok elmondása alapján pénzéhesek voltak szóval nem tudom mi legyen.

A mostani párom feszt zavargál el engem mert nem jövünk ki jól mert fellázadtam az ellen hogy mindig a rabszolgája vagyok adjak be mindenbe és munka után még én vezessem a háztartást csak mert 4órával hamarabb érek haza mint ő de amikor szabad napja van csak döglik és nem segít be semmibe se az anyja bele beszélte hogy a nő dolga a pasinak meg a munkán kivül semmi dolga nincs. Nekem meg elegem van mert mar semmi energiám teljesen elfáradtam lelkileg és testileg a kapcsolatba az egyoldalúságba és a munkától és a házimunkáktól.



2014. szept. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hé csajszi! Igyál egy teát, és lazíts, túl merev vagy :)
2014. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden pasit dobjál és éld az életed:) egyetértek az előző hozzászólóval, túl merev vagy ne idegeskedj:)
2014. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akor G. rossz döntés lenne ezek szerint.

És hogyan tudhatnám meg róla hogy nem csak ki akar használni?

2014. szept. 30. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírtad,hogy kierőszakolja a szexet, a pénzed kell neki.


FELEJTŐS. Ne reagálj neki, ne beszélj vele, ne írj neki vissza és főleg ne találkozz vele. Amíg benne vagy a játékában,csakis magadra vess.


A mostani pároddal sem az igazi, és szerintem akkor már jobb egyedül, mint két balf*sszal lenned.

2014. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

én eleve nem értem h van pasid, de ennek ellenére hagyod "kierőszakolni" a szexet (ezt mondjuk nem is értem, h hogyan lehetséges)...

Nagyon számító ez a felállás részedről és Te vádolod azzal h kihasznál... Sztem azért ezen gondolkodj el.

2014. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kerüljétek azokat akik azt írják, hogy sex
2014. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

G. már rég kihasznált:D

a többi amit mond az csak rizsa,hogy megmarad a szexpartnere,mert most az vagy,de melletted meg más csajokkal is randizgat...

elég naiv vagy hallod :/

2014. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!