Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket, de lehet, terhes vagyok? 20l

Figyelt kérdés

Mostanában nem a legjobb a kapcsolatom a barátommal, de mivel már együtt élünk, régóta együtt vagyunk, nem akartam az első problémánál szakítani, úgy gondoltam, megjavítom a dolgot. A barátom nem akar szakítani, szerinte ő mindent jól csinál.

Pár hete felvetette, hogy babát szeretne. Mondtam neki, hogy most nem, mivel gondjaink vannak, és instabil az anyagi hátterünk. Duzzogva nyugtázta, hogy nincsenek is gondjaink, csak bemagyarázom.

Pár napig még hallgathattam a baba dolgot, aztán valahogy abbahagyta. Mindig védekezünk, ellenőrizzük az óvszert utólag, tudtommal nem történt baleset, ennek ellenére a napokban kéne megjönnie, de semmi. Lassan 4 hete voltunk együtt utoljára. Nem akartam tesztelni, amég nem késik.

A szokásos menzesz tüneteim vannak (fejfájás, fáradtság, rossz közérzet), de nem jön meg. Közben voltam felfázva is, nem tudom, számít e.

Mondtam neki tegnap, hogy mi a helyzet, erre tök beleélte magát, hogy igen, úgy lesz, ahogy ő akarta, de jó.

Mert így sosem tudom elhagyni, probléma megoldva. Meg mindig féltékeny volt a barátaim miatt, hát, már akkor se kéne aggódnia, ha szakítunk, senki nem jönne velem össze, ha már van egy gyerekem.


Mit tegyek?


20l


2014. dec. 10. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Istenem de egy elb@.szott kapcsolat a tiétek. Miért vagy vele anyagiakon kívül?
2014. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Milyen anyagiak?

Nincsen pénze, munkanélküli már több, mint egy éve.

Azért nem hagytam el, mert depressziós, segítségre van szüksége, nem akartam otthagyni a bajban.

2014. dec. 10. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok az egy igazi lúzer
2014. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, miért vagytok még együtt? Ez a fickó csak magához akar láncolni... Még a vak is látja.

20 éves vagy, menekülj.


21/F

2014. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó én mondjuk a fiúra is kíváncsi lennék, de igazából csak szenvedtek egymás mellett.
2014. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Katolikus plébános ***** válasza:
0%

Miért nem,az a legjobb ha ott hagyod,nincs pénze akkor elvileg Őt a állam tartja el.


Menj el dokihoz,ha terhes leszel szüld meg a babát és kérj gyerektartást.

2014. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mert azt hittem, tudok neki segíteni. Nemrég derült ki, hogy depressziós. Tudom, milyen ez a betegség, anyukám is küzdött vele, mikor kicsi voltam, és neki nem tudtam segíteni. Nem akartam, hogy még egy ember élete a szemem láttára menjen tönkre emiatt.

Most a sajátom fog, mert nem akartam rosszat neki.

2014. dec. 10. 13:07
 8/18 A kérdező kommentje:

Ha megszülöm, együtt is maradhatok vele, más úgyse nézne rám többé, neki meg joga van a gyerekéhez.

Így segíts másoknak, b@sszus -.-

2014. dec. 10. 13:09
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Te sem vagy 100-as úgy látom
2014. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Katolikus plébános ***** válasza:
Ha fizet gyerektartást akkor elvileg joga van látni ha akarja,én megszűlném a gyereket és kisemmizném a ilyen depis barátomat. Pedig F vagyok.
2014. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!