Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok egy éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok egy éve vagyok nős. Már elmult a szerelem és nem jó vele az ágyban. Néha még egyedül is jobb a szex. De elvállni nem nagyon akarok. Meg most terhes is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
HOgy lehet egyedül szexelni?szerintem mindenképp ülj le a feleségeddel és beszéljétek meg a dolgokat.A szerelem mindig elmulik ,ez nem meglepő kivéve akkor ha csak egy éve vagytok együtt.De ha több éve akkor nem.Szereted még egyáltalán?Vele akarsz még lenni???Vagy csak megkimélni akarod a csalódástól?.....nem hiába tettem fel ezeket a kérdéseket.
2009. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindig elmúlik,bár fel lehet lángoltatni időnként!Viszont nagyon fontos a kommunikáció!Mondd el neki,hogy mi a problémád vele,hogy mit szeretnél az ágyban!Ő is mondja el,hogy mi nem jó neki,mert biztos,hogy Ő is érzi,hogy valami nem oké!Ne tőlünk kérj tanácsot,hanem a feleségedtől!Mondd el nei,hogy nem találod a helyed, kérd a segítségét,hogy minden újra oké legyen!Beszéljétek át,hogy mi vezethetett idáig,mert 1 év nem hosszú idő...
2009. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
MIért mondjátok, hogy a szerelem elmúlik? Szerintem nem. hát ez off
2009. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagy házas. Ház! A házasság szimbóluma a ház, amit közösen építetek fel, és ez a szimbolikus ház ki van téve minden szemét dolognak, földrengés, tudja a f*aszom. Folyton rombolja valami, pl. az idő. Elmenekülhetsz ebből a házból, de mikor nekiálltál nem azért tetted hogy ne legyél lelki hajléktalan???


Mit tegyél? Jól mondják itt. Kommunikálni kölllll.

Tanácsadóhoz menni. Új élmények kellenek. A terhesség ilyen lesz. Bár azt mondják gyerek miatt nem érdemes együtt maradni, de vannak kivételek. Jelen esetben ha megszületik, talán az első, második, ezt nem tudhatjuk házasság előtt volt-e már gyereked, szóval megszületik és minden meg fog változni, mert férj státuszból apává váltál. Átalakult a ház!

Mivel a változtatás szándékát érzékelni rajtad, kapaszkodj ebbe bele, nagyon fontos. Ne légy nyámnyila. Légy családfő.

A szexet is fel kell dobni, de ezt mindenki tudja hogy fel kell dobni, te is tudod, csak talán még nem mertél változtatni, vagy nem mertetek.

2009. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

nem értelek! Elvetted feleségül, nyílván azért mert szeretted, akkor az hogy múlhat el ilyen rövid idő alatt??? Ha meg nem vagy belé szerelmes miért kell a baba??? Hogy ha majd találkozol egy másik nővel akibe beleszeretsz, elhagyd a feleséged meg a babát is??? Ha most nem jó vele az ágyban, gyanítom eddig sem volt az. Akkor megint itt a kérdés, hogy minek vetted el? Hogy ha majd látsz egy kívánatos nőt, és kölcsönös a vonzalom, akkor megcsald???

Nem tudom miért divat manapság felelőtlenül és meggondolatlanul házasodni illetve gyereket vállalni. Ha előbb gondolkodtál volna, most sok kellemetlenségtől megkímélnéd magad!

Egyébként én is azt tanácsolom, hogy menjetek el párterápiára vagy családsegítőhöz, de a legfontosabb, hogy beszélgessetek sokat!

2009. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
szegény gyerek, kb az én sorsomra jut majd! Jól elbšztad, gratulálok:D
2012. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
A szerelem olyan mint az autó.Mindig tankolni kell hozzá különben üres lesz a tank.Mind a két félnek kell tenni a kapcsolatért nem csak a nőnek!!!!!
2012. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Elhamarkodott kapcsolat.Manapság divat,hogy rövid időn belül létesítenek az emberek kapcsolatot.Egyszer randiztak és már START .Azt sem tudják mennyire illenek össze majd jönnek a pofára esések.Együtt járás előtt igenis többször kell talizni és ismerkedni úgy,hogy nincs semmi testi kapcsolat.
2012. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó


Kőszönöm. Végre valaki normálisan gondolkodik.

2022. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!