Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt, és ha jól tudom Õ is engem. Nagyon jóban voltunk most 1-2 hete sokat veszekszünk, de kibékültünk már kezdd minden jó lenni. Hogyan tovább? többilent

Figyelt kérdés
Annyi a baj hogy nem merek vele összejönni,félek egy kapcsolattól. És ami a legrosszabb, nem tudok csókolózni és ha jól tudom õ tud. Ez elég ciki számomra. Tudnátok segíteni, mit tegyek?
2014. dec. 10. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2014. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is féltem a kapcsolattól és a csókolózástól is, de gondolom fiatal vagy, ha a lányban megbízol, meg kell próbálnod közeledni felé...nem csak barátilag. A csóktól meg ne félj
2014. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem egy kapcsolattól meg a csókolózástól. Mikor az exemmel összejöttünk azóta elment minden félelmem. Első csókolózásom is vele történt azt sem tudtam mit hogy kell de állítólag olyan jó volt, hogy nem hitte el, hogy tényleg az első.
2014. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. dec. 10. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!