Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat veszekszünk, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk, mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Szval januárban egy éve leszünk együtt, én 18L ő 20F. 6napja nem jött meg a menszeszem, nekem amugy egy évben 2x vagy 3x szokott.:-( voltam vizsgálaton nem találtak semmit. De félek h terhes vagyok, egyhét múlva tudok venni tesztet, a tüneteim:haspuffadás főleg este, pisilési inger napi minimum 10x, mell növekedés, nagyon érzékeny, hasam is a méhemnél, magas vérnyomás, vagy csak pulzus, (amikor nyugodt vagyok akkor is) ,fejfájás. És az a problémám mindig én okozom a veszekedést, ma is, néha eszembejut h mi van ha terhes lettem.? :-( ő dolgozik és albérletbe lakik.

2014. dec. 3. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek fokozott stresszhatas kovetkezmenyei is. Nalam is produkalt a szervezetem ilyet pedig pasival se voltam. Hormonalis zavar... de azert egy ultrahangvizsgalat jobb lenne mint egy teszt.
2014. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor juthat eszedbe hogy terhes lehetsz ha nem védekeztek, vagy nem megfelelően védekeztek, de akkor meg is érdemled hogy idegeskedj, mert ennyi idősen ha szexel valaki már illene tudni alapvető dolgokat a szexualitással kapcsolatban, többek között a szakszerű védekezést is.

Ha pedig védekeztek rendesen akkor nem értem miért kellene emiatt idegeskedned........

2014. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!